welcome

توضیحات محصول

مجموعه آموزش زبان انگلیسی خوش آمدید یا Welcome، یکی از دوره های کامل آموزش زبان انگلیسی برای کودکان می باشد که در بسیاری از آموزشگاه های زبان انگلیسی تدریس می شود. این مجموعه در قالب ۵ سطح آموزشی (Starter A – Starter B – 1 – 2 – 3) برای کودکان آماده شده و تمامی مهارت های زبان انگلیسی (Speaking – Writing – Listening – Reading) را تقویت می کند.

welcome

آموزش این مجموعه در فایل های ویدیویی به این صورت می باشد که: ابتدا مکالمه ای برقرار می شود، بعد لغاتی که در مکالمه وجود داشته را، همراه با معنی به کودک شما معرفی خواهد کرد. از کودک شما می خواهد که به کلمات و جملاتی که بیان می شود گوش دهد و بعد آن را تکرار کند.

   welcome

از آنجایی که کودکان به شعر و ترانه علاقه دارند، آموزش بعضی از قسمت های این مجموعه، همراه با شعر و موسیقی می باشد. فضا و محیط آموزش کودکان، باید مفرح و شاد باشد که کودکان را راغب به یادگیری کند. فایل های ویدیویی و همچنین کتاب های این مجموعه دارای تصاویر رنگارنگ و زیبا می باشند که همین باعث جذب کودکان به مجموعه Welcome می شود.

welcome

این دوره آموزش زبان انگلیسی به خردسالان، دارای فایل های ویدیویی، نرم افزار، کتاب الکترونیکی (PDF) و فایل صوتی (MP3) می باشد که فایل پی دی اف آن شامل: Pupil’s Book (کتاب دانش آموز) – Work Book – Teacher’s Book – Activity Book – Test Booklet می باشد.

welcome

همچنین مجموعه فوق دارای فلش کارت هایی در قالب PDF می باشد که در یادگیری لغات کودکان بسیار موثر است. فایل های ویدیویی این مجموعه برای آموزش بهتر و سریع به کودکان، همراه با زیرنویس انگلیسی می باشد. مجموعه Welcome محصول گروه Express Publishing می باشد که جزء معروفترین ناشران کمپانی های معتبر زبان انگلیسی می باشد.

بخش ویدیویی مجموعه آموزشی Welcome مخصوص کودکان:

شما در ادامه میتوانید بخش هایی از مجموعه آموزشی Welcome  را مشاهده نمایید.

 

 

 

بررسی نظرات Reviews

    You must log in to submit a review.