Touch Stone

توضیحات محصول

پس از انتشار و استقبال موفقیت آمیزی که از پکیج آموزش زبان انگلیسی تاچ استون با نام تجاری Touchstone در بانک زبان منتشر شد اینبار پکیج Touch Stone نسخه پلاس را برای شما تهیه کرده ایم. مجموعه TouchStone از سوی انتشارت کمبریج می باشد که یکی از کاملترین پکیج های آموزش زبان انگلیسی برای بزرگسالان و نوجوانان در سطح مقدماتی تا متوسط  می باشد.

براساس تحقیقات و بررسی های صورت گرفته از سوی دانشگاه کمبریج، دوره آموزشی تاچ استون سعی کرده است تا حد امکان زبان انگلیسی واقعی در زندگی روزمره را آموزش دهد. این دوره به زبان آموزان کمک می کند تا دانش مکالمه خود را تقویت کرده و آماده شوند تا با اعتماد به نفس در جامعه حضور پیدا کنند و بتوانند صحبت کنند. پکیج تاچ استون، گرامر، واژگان، و استراتژی های مکالمه را برای برطرف ساختن نیازهای زبان آموز در زندگی مدرن امروزی آموزش می دهد. ویژگی های اصلی و بارز این مجموعه عبارتند از:

 • آموزش زبان طبیعی : براساس تحقیقات گسترده سعی شده است تا حدامکان مکالمات رایج و معتبر در زمینه های اصلی ارائه گردد.
 • استراتژی های مکالمه : توسعه صریح و سیستماتیک سبب ایجاد اعتماد به نفس و روان تر شدن مکالمات می گردد.
 • یادگیری استقرایی : تمرین های فعال، دانش آموز را تشویق می کند تا در یادگیری مستقل تر شده و مسائل را به چالش بکشد.
 • یادگیری تلفیقی : تاچ استون ترکیبی از کتاب ها، فایل های صوتی، نرم افزار و فایل های ویدویی است که به یادگیری بهتر زبان آموز کمک خواهد نمود.

 Touch Stone Touch Stone Touch Stone Touch Stone Touch Stone Touch Stone Touch Stone

سری Touchstone در چهار سطح آموزشی و با استفاده از برنامه درسی کامل و منحصر به فرد، انگلیسی آمریکای شمالی را به زبان آموزان آموزش می دهد. هدف مجموعه، آموزش انگلیسی طبیعی و آموزش مکالمات روزمره انگلیسی زبانان است. در این مجموعه با استفاده از روش ها و استراتژی های خاص، همه مهارت های انگلیسی در کنار یکدیگر آموزش و تقویت می گردد. ارائه تمرینات و فعالیت های گروهی و انفرادی در مجموعه ذکر شده زبان آموز را ترغیب می کند تا در فعالیت ها شرکت کرده و آموخته های خود را در تمرینات و فعالیت ها به کار ببرد و بدین ترتیب انجام فعالیت ها سبب افزایش اعتماد به نفس و احساس رضایت زبان آموز می گردد.

 

بخش ویدیویی دنیای تاچ استون:

شما در ادامه میتوانید بخش هایی از Touch Stone را مشاهده نمایید.

 

 

بررسی نظرات Reviews

  You must log in to submit a review.