نکات اختصاصی بانک زبان در یادگیری سریعتر زبان انگلیسی

توضیحات محصول

آیا شما “ماتریکس” را دیده اید؟

اگر چنین است، شما احتمالا صحنه ای را که شخصیت اصلی نئو، “آموزش” خود را می گذراند، به یاد خواهید آورد.

به جای نشان دادن یک مجموعه (صحنه) از او در حال اجرا در ساحل و کار به تدریج قوی تر، شخصیت دیگر به سادگی برنامه را به طور مستقیم در مغز نئو قرار می دهد.

بعد از چند ثانیه نئو چشمان خود را باز می کند و می گوید: “من کونگ فو را می شناسم”.

در حال حاضر، از زمانی که یک زبان خارجی یاد گرفته اید، احتمالا می توانید ببینید که چرا من این را ذکر می کنم.

وقتی این صحنه را دیدم، فکر کردم، “وای، آرزو می کنم که من بتوانم این کار را با آلمانی یا اسپانیایی انجام دهم!” اگر شما این وبلاگ را میخوانید، ممکن است فکر مشابهی داشته باشید، فقط درباره یادگیری زبان انگلیسی.

متاسفانه “The Matrix” فقط یک فانتزی است و هیچ برنامه کامپیوتری، معجزه مخفی یا قرص مغزی جادویی وجود ندارد که بتواند فورا انگلیسی را یاد بگیرد.

این کار بسیار سخت و فداکاری را انجام خواهد داد.

اما از آنجایی که شما در حال خواندن این مطلب هستید، اولین گام را نیز برداشته اید: شما به اندازه کافی انگیزه دارید که می خواهید پیشرفت کنید.

امروز ما به شما در بانک زبان 15 نکته اختصاصی برای بهبود انگلیسی را اشاره خواهیم کرد، مهم نیست که چقدر یا کمی زبان انگلیسی شما قبلا بدانید. هر نکته شامل برخی از نمونه ها و لینک هایی است که می تواند به شما در سفر یادگیری زبان کمک کند.

نکات اختصاصی بانک زبان در یادگیری سریعتر زبان انگلیسی:

1. تمرین، تمرین، تمرین

همانطور که مشاهده کردیم، هیچ راهی جادویی برای فورا یادگیری زبان انگلیسی وجود ندارد. شما باید در آن کار زیادی کنید

بدیهی است، اگر شما در یک کلاس هستید، باید در کلاس شرکت کنید، انجام تکالیف و تحصیل کنید تا آنجا که ممکن است. دوره ها خوب هستند چرا که شما را بیشتر پاسخگو هستند و شما را به یادگیری است. اما حتی اگر شما در یک کلاس قرار نگیرید، زمانی که وقت آزاد دارید، ممکن است تمرین کنید.

خوشبختانه، با امکانات اینترنت، تمرین راحت تر از همیشه است.

شما ممکن است بخواهید خودتان مطالعه کنید. در صورتی که این مورد باشد، منابع و نکات زیادی برای شما وجود دارد. یا اگر شما ترجیح می دهید ساختار بیشتری داشته باشید، تعداد زیادی از دوره های آنلاین رایگان آنلاین انگلیسی وجود دارد که باید در نظر بگیرید، یا به عنوان مکمل به دوره ی دیگر یا به عنوان درس اصلی خود.

همچنین، اگر شما FluentU یا برنامه FluentU را امتحان نکرده اید، باید آن را بررسی کنید. سرگرم کننده، آموزشی، سرگرم کننده و مقرون به صرفه است. شما می توانید مهارت های انگلیسی خود را با تماشای فیلم، یادگیری و تمرین واژگان، و گرفتن آزمون های درک مطلب بهبود دهید. آزادی 15 روزه رایگان خود را اینجا بگذارید.

نکات اختصاصی بانک زبان در یادگیری سریعتر زبان انگلیسی

2. بیشتر تمرین می کنید، بهتر و سریعتر یاد خواهید گرفت

نویسنده مالکوم گلادول پیشنهاد کرد که برای تبدیل شدن به متخصص در چیزی، شما باید آن را برای 10،000 ساعت تمرین کنید.

اگر این به نظر می رسد مانند ساعت ها، به همین دلیل است که! بنابراین، به محض اینکه بتوانید، ساعت را شروع کنید.

اگر میخواهید بر روی دستور زبان کار کنید، از راهنماییهای جامعی برای یادگیری گرامر عمومی استفاده کنید و یا به بررسی سریع برخی از اشتباهات رایج بپردازید.

اگر با مهارت گوش دادن در حال مبارزه هستید، می توانید با یک مرور کلی درباره گوش دادن منابع موجود در اینترنت، سپس به پادکست ها یا کتاب های صوتی بروید. اگر ترجیح می دهید در یک جنبه بصری اضافه کنید، به فیلم ها و برنامه های تلویزیونی نگاه کنید که به شما در درک مطلب گوش دادن کمک می کند.

مهارت های خواندن نیز برای تمرین آسان است، آیا می خواهید کتاب های آسان و یا کتاب هایی را که در فیلم ها ساخته شده اند، پیدا کنید. و حتی خواندن این وبلاگ در حال حاضر شمارش!

صحبت کردن با زبان صحبت کردن با تمرکز کردن برای شما مشکل تر است، اما صحبت کردن با زبان مادری ندارد، اما پیشرفت آنها غیرممکن است. با استراتژی های تمرین عمومی صحبت کنید، بعضی از آنها می توانید حتی بدون یک شریک استفاده کنید، سپس بیشتر در مورد وب سایت هایی که فرصت های آنلاین صحبت می کنند بیشتر بیاموزید. سپس بعضی از پست ها درباره بهبود تلفظ شما را بخوانید.

آخر اما قطعا نه کم است واژگان. شاید میخواهید اصطلاحات و ضرب المثل های بیشتری یاد بگیرید. یا شاید از روبات مانند صدای خسته شده اید و می خواهید بیشتر کلمات انگلیسی زبان را بیاموزید. یاد بگیرید که کلمات مورد نظر شما برای استفاده خوب بود، اما احتمالا نه!

همچنین توجه داشته باشید که واژگان خود را در ارتباط با موضوعات خاص مانند رنگ ها، ورزش ها (ورزش های خاص مانند فوتبال / فوتبال)، بهداشت و تناسب اندام، غذا یا فرودگاه ها افزایش دهید. و واقعا، این فقط آغاز است!

اگر به نظر می رسد این نوک دارای لینک های زیادی است، این نکته است. و فراموش نکنید که تمام لینک ها در این بخش همه از یک سایت FluentU هستند و وب سایت های یادگیری زبان بیشتر وجود دارد که در آنجا می توانید بیشتر بدانید.

 

3. انگیزه خود را پیدا کنید

مانند هر هدف، یادگیری یک زبان همیشه ساده تر و سرگرم کننده تر است، اگر دلیلی برای انجام این کار دارید. اطمینان حاصل کنید که به همین دلیل متمرکز شوید، زیرا این کار به شما کمک می کند از زمان هایی که یادگیری سخت است، کمک کند.

برای مثال، آیا میخواهید زبان انگلیسی را به کار ببرید؟ برای سفر؟ برای تحت تاثیر قرار دادن یک دختر یا پسر در کلاس خود؟ یا میخواهید آن را به سادگی یاد بگیرید، زیرا آسان نیست، زیرا این یک چالش است؟ انگیزه شما هر چه باشد، مطمئن باشید که این انگیزه را از دست ندهید.

شما همچنین باید تشخیص دهید که شما ممکن است بیش از یک دلیل برای یادگیری زبان انگلیسی داشته باشید و انگیزه ها ممکن است با زمان هماهنگ شوند یا تغییر کنند.

 

4. سخت کار کنید و سخت بازی کنید

نکات بالا به این ایده اشاره کرده است، اما مهم است که بگوییم: یادگیری انگلیسی بسیار بهتر است اگر شما آن را سرگرم کننده است. شما باید سعی کنید یک بازی را از آن بیرون بکشید، این بدان معنی است که به معنای واقعی بازی کردن بازی های روی میز برای یادگیری زبان انگلیسی یا پیدا کردن راه هایی برای استفاده از gamification در یادگیری انگلیسی خود هستید.

این، مسلما یک نمونه عجیب است، اما در فیلم “بیلی مدیسون”، بیلی با دوست دخترش ورونیکا در حال مطالعه است (نگران نباشید، کلیپ ویدیو برای کار ایمن است). اگر او یک پاسخ درست را دریافت کند، یک لباس را از بین می برد. بنابراین حتی اگر من لزوما روش “مطالعه نوار” را توصیه نمی کنم، من از روح تمرین را تایید می کنم، از آنجا که بیلی پیدا کردن راهی برای تحصیل سرگرم کننده و جالب برای او!

نکات اختصاصی بانک زبان در یادگیری سریعتر زبان انگلیسی

5. برای خروجی آینده بهتر، ورودی های زیادی را دریافت کنید

شما مطمئنا متوجه شده اید که در تمام کلاس های زبان خود، زمان زیادی را صرف گوش دادن و خواندن می کنید. این دوره معمولا قبل از شروع به صحبت کردن و نوشتن می آید. خوب، این یک روش طبیعی برای یادگیری چیزی جدید است. قبل از اینکه بتوانید خودتان را شروع کنید، باید بدانید که چگونه انجام می شود.

برای این نیز اصطلاحی وجود دارد: “قبل از اسب نکنید.” این به این معنی است که گاهی اوقات شما باید کاری را در جهت درست انجام دهید. در این مورد، بدین معنی است که ابتدا مقدار ورودی خود را افزایش دهید و در مورد خروجی خود (که صحبت کردن و نوشتن است) را تأیید نکنید، حداقل در ابتدا نیستید.

 

6. ابتدا روی ارتباطات تمرکز کنید

واژگان انگلیسی بسیار عظیم است، تلفظ آن دشوار است و املای آن یک ظلم غول پیکر است. برای اضافه کردن به آن، شما کامل نیستید، بنابراین وقتی میخواهید زبان انگلیسی را امتحان کنید اشتباه میکنید. هرچه زودتر این را بپذیرید، بهتر است.

آیا این را پذیرفته اید؟ خوب

اکنون برای برقراری ارتباط با دیگران بسیار ساده تر خواهد شد و نقطه نظرتان را در اختیار شما قرار می دهد. شما می توانید بعدا در فرایند یادگیری چیزهایی را به کار بیندازید.

پس چگونه می توانم شرکای زبان را برای ارتباط برقرار کنم؟ خوب، همیشه می توانید از همکلاسی های خود استفاده کنید – اگر شما هر کدام را داشته باشید یا سعی کنید آنها را با استفاده از منابع در نکات 1 و 2 پیدا کنید.

شما همچنین می توانید زبان آموزان انگلیسی را در فیس بوک یا سایر سایت های اجتماعی پیدا کنید، از اینترنت برای پیدا کردن سخنرانان دیگر و یادگیرندگان استفاده کنید یا حتی برای یک سایت مانند CouchSurfing.com ثبت نام کنید، که می تواند به شما فرصت هایی برای دیدار با افراد جدید را در زمان سفر دهد!

 

7. ساختار را فراموش نکن

با وجود همه چیزهایی که من در نوک 6 گفتم، فراموش نکنید که روشهای صحیح برای صحبت کردن با زبان انگلیسی قابل قبول است. در ابتدای فرآیند یادگیری زبان شما، معمولا بهتر است که روی صحبت کردن تمرکز کنید و نگران نباشید در مورد اشتباهات، اما وقتی به سطح پیشرفته تر می روید، چیزهایی مانند گرامر، املا و انتخاب کلمه مهم است.

فکر کنید زبان مانند یک ساختمان است و دستور زبان ساختار است. اگر ساختار خوبی نداشته باشید، در نهایت ساختمان شما سقوط خواهد کرد. اجتناب از سقوط با استفاده از سایت های مانند Englisch-Hilfen.de، و یا با بررسی پست های دیگر در FluentU که می تواند به بهبود ساختار انگلیسی خود و جلوگیری از اشتباهات.

نکات اختصاصی بانک زبان در یادگیری سریعتر زبان انگلیسی

8. درک کنید که یادگیری زبان انگلیسی یک خط مستقیم نیست

 

اگر شما در یک کلاس هستید، پس از یک کتاب درسی یا با استفاده از هر نوع برنامه درسی، به احتمال زیاد خواهید دید که این منابع منابع را به ترتیب خاص و گرامر ارائه می دهند.

به طور کلی، زمانیکه پیشرفت می کند، چیزها به آسانی به سختی حرکت می کنند، اما این بدان معنا نیست که شما همیشه باید از کتاب پیروی کنید.

زمان هایی وجود دارد که شما خسته می شوید و می خواهید اطلاعات جدیدی را که در کتاب موجود نیست پیدا کنید. همچنین زمان هایی وجود دارد که شما مجبور شوید به عقب برگردید و بعضی از مواد را بازبینی کنید که برای اولین بار اطمینان لازم را نداشتند. این خوب و عادی است.

شما همچنین باید درک کنید که چند روزی خواهد بود که شما به عنوان یک ابرقهرمان بی نظیر انگلیسی زبان صحبت می کنید، و روزهایی خواهد بود که شما احساس می کنید که نمی توانید یک حکم برای نجات زندگی خود را کامل کنید. این وقایع و سقوط ها نیز طبیعی هستند. فقط کار خود را ادامه دهید و صبور باشید، و مطمئنا بهبود خواهید یافت.

 

9. همه چیز را ترجمه نکن

من به عنوان یک معلم متوجه شدم که دانش آموزانم اغلب این مشکل دارند.

استفاده از هر واژه در فرهنگ لغت سخت است، اما با استفاده از اینترنت و Google Translate، تبدیل سریع تر به “ترجمه ها” آسان تر از همیشه است.

اجتناب از این وسوسه

دلیل آن این است که اگر شما هر کلمه ای یک جمله را به صورت واقعی ترجمه کنید، احتمالا به زبان مادری وحشتناک تلقی می شود. این برای هر زبان درست است. به طور کلی، ترجمه کلمه ای برای کلمه، چیزهایی مانند اصطلاحات، کمکی و تغییرات پیش فرض را به حساب نمی گیرد، و در نتیجه آن تقریبا همیشه واضح است وقتی دانش آموزان هر کلمه را ترجمه می کنند.

از سوی دیگر، اگر شما در حال خواندن یک متن انگلیسی هستید و تلاش می کنید آن را به زبان مادری خود ترجمه کنید، ممکن است آنقدر بد نباشد. احتمالا اتفاقی وقت شما را هدر می دهد و شما را کمی اشتباه می گیرد، اما حداقل کسی که با آن صحبت می کنید اشتباه نگیرید.

 

10. یک ورودی یا مجله ی زبان را نگه دارید

یا یک نوت بوک یا یک فایل را بر روی تلفن همراه یا رایانه خود به یک تجربه یادگیری انگلیسی اختصاص دهید. هر بار که یک کلمه جدید و مهم یاد می گیرید، آن را به ورود خود اضافه کنید، همراه با یک تعریف و مثال، در صورت امکان. شما همچنین می توانید تجربه های دیگر را در زبان انگلیسی بنویسید اگر بخواهید تمرین نوشتن بیشتری انجام دهید.

مزیت یک log مانند این است که شما به تمرین کمی از نوشتن، البته، اما خوب است که برای تقویت واژگان جدید. اعتقاد بر این است که برای درک و حفظ یک کلمه لغت جدید، شما باید حداقل سه بار آن را در زمینه استفاده کنید. نگه داشتن یک ورود به سیستم می تواند کمک کند.

علاوه بر این، اگر به نوشتههای قبلی خود در ورود به سیستم انگلیسی خود نگاهی بیندازید، قادر خواهید بود که تا چه حد پیشرفت کردهاید – و احتمالا شگفت زده خواهید شد و انگیزه شما در مقایسه با آنچه شما اکنون میشناسید!

 

11. سازگار و پاسخگو باشید

این بیشتر از یک قاعده تنظیم هدف است، به عنوان مخالف نوک کاملا یادگیری انگلیسی.

واقعیت این است که شما به احتمال زیاد به موفقیت با هدف می رسید و آن را کامل می کنید اگر شما آن را به طور مداوم انجام دهید و اگر شما برخی از فرم پاسخگویی.

همانند داستان “لاک پشت و خرگوش”، مسابقه به سرعت و به آرامی برنده می شود.

اگر فقط می توانید 15 دقیقه در روز به مطالعه انگلیسی بپردازید، اما شما هر روز 15 دقیقه آن را انجام می دهید، احتمالا نتیجه بهترتری خواهید داشت، اگر سعی کنید 3 ساعت در یک جلسه در یک روز مطالعه کنید. یا چگونه در مورد برنامه ای برای یادگیری زبان انگلیسی در 35 دقیقه در روز استفاده کنید؟

در عین حال، اگر شرکای یادگیری مثل همکلاسی یا اعضای خانواده ای داشته باشید که می دانند که چه کار می کنید، آنها قادر به کمک به شما هستند و انگیزه شما را برای ادامه تحصیل و پیروی از برنامه خود دارند.

آموزش انگلیسی

12. واقع بینانه باشید

مطمئنا، اگر شما بتوانید 10 ساعت در روز تمرین کنید، اما این احتمالا اتفاق نخواهد افتاد، عالی خواهد بود. شما باید محدودیت های خود را، به ویژه از لحاظ زمان، تشخیص دهید و یاد بگیرید که با این محدودیت ها کار کنید.

همانطور که در نوک 11 ذکر شد، اگر فقط می توانید 15 دقیقه در روز به تحصیل اختصاص دهید، بهتر است این کار را بپذیرید و با آن کار کنید، تا برنامه های بزرگ برای مطالعه 2 ساعت در روز داشته باشید، اگر این برنامه ها هرگز در واقع اتفاق نیفتند.

همچنین در مورد انگیزه های خود واقعی (نگاه کنید به نکات 3). اگر فقط بخواهید انگلیسی را برای جلسات کسب و کار مطالعه کنید، لازم نیست که یک کتاب انگلیسی را که بر روی گردشگری و واژگان تعطیل قرار دارد، خریداری کنید.

 

13. سطح خود را برای بهبود سطح خود بشناسید

این شبیه به نوک 12 است، اما برای به رسمیت شناختن محدودیت های شما ابتدا باید آنها را درک کنید.

تست ها هرگز سرگرم کننده نیستند، اما گاهی اوقات لازم است برای تشخیص آنچه که نیاز دارید بیشترین بهبود را داشته باشید. سایت هایی مانند Capilano، آکسفورد و کمبریج همه تست های خود را دارند، و جستجوی ساده در اینترنت می تواند به شما در پیدا کردن بسیاری دیگر کمک کند.

هنگامی که شما تعیین کرده اید که در آن مهارت های خود را واقعا هستند، آسان تر خواهد شد برای حرکت به جلو در جهت درست است.

 

14. توجه به تلفظ از ابتدا

این اساسا ترکیبی از راهنمایی های 6 و 7 به یک قطعه مشاوره بتن است: تمرکز بر تلفظ از مراحل اولیه، از آنجا که این مشکلات بسیار سخت تر برای اصلاح بعدا.

اگر خطاها را در ابتدا اصلاح کنید، احتمالا کمتر از این است که آنها سیمان شوند (برای همیشه).

از سایت هایی مانند ShipOrSheep.com استفاده کنید تا به شناسایی عبارات رایج و حداقل جفت ها کمک کنید و تلفظ صحیح را بشنوید و تقلید کنید. در حالی که شما یادگیری تلفظ، همچنین کلمات قافیه برای بررسی الگوهای تلفظ سیمان را مرور کنید.

آموزش انگلیسی

15. فناوری دوست شماست، بنابراین از آن استفاده کنید

همانطور که احتمالا از این نکات و از لینکهای بسیاری که در آنها وجود دارد، متوجه شدید، اینترنت ابزار عالی برای یادگیری زبان است. من هنوز عاشق کتاب هستم، اما واقعیت این است که مردم برای استفاده از اینترنت برای تمرین مهارت های انگلیسی خود بسیار شایع تر از آن است که برای باز کردن یک کتاب درسی استفاده کنند.

من گفتم که هیچ تکنیک جادویی برای یادگیری زبان انگلیسی وجود ندارد، اما اگر ما تصور کردیم، اینترنت احتمالا نزدیکترین چیزی است که به یک قرص یا برنامه جادویی برای یادگیری سریع زبان انگلیسی کمک می کند.

بنابراین استفاده از ویکیپدیا (و حتی نسخه ساده انگلیسی ویکی پدیا)، استفاده از فیس بوک یا اسنپ چت را ادامه دهید، همچنان در حال ارسال پیام های متنی هستید، گوش دادن به موسیقی در YouTube ادامه دهید و به نوشتن ادامه دهید! حقیقت این است که هر راهی که شما می توانید انگلیسی را تمرین کنید به طور بالقوه می تواند به بهبود مهارت های خود کمک کند، بنابراین از تمام منابع موجود در دسترس ما برای این سن و سال استفاده کنید.

اگر این نکته را دنبال کنید و 14 مورد دیگر از آن، بلافاصله قادر نخواهید بود به طور کامل انگلیسی صحبت کنید.

اما اگر آنها را دنبال کنید، آنها به شما کمک خواهند کرد.

سپس، قبل از این که بدانید، می توانید چشمان خود را باز کنید، بهترین رفتار نئو را با خود ببرید و بگویید «من انگلیسی را می شناسم!»

امیدواریم از این بخش از آموزش زبان انگلیسی در بانک زبان لذت برده باشید.

آموزش انگلیسی

بررسی نظرات Reviews

    You must log in to submit a review.