Time Magazine

توضیحات محصول

مجله تایم یک مجله خبری هفتگی آمریکایی در شهر نیویورک است. این مجله در سال 1923 تاسیس شد و در اصل توسط هنری لوسی اجرا شد. نسخه اروپایی (Time Europe، که قبلا به عنوان Time Atlantic شناخته می شود) در لندن منتشر شده و همچنین خاورمیانه، آفریقا و از سال 2003، آمریکای لاتین را پوشش می دهد. نسخه آسیایی (Time Asia) در هنگ کنگ مستقر است. نسخه جنوب اقیانوس آرام که شامل استرالیا، نیوزیلند و جزایر اقیانوس آرام است، در سیدنی مستقر است. در دسامبر 2008، Time چاپ چاپگر تبلیغاتی کانادایی را متوقف کرد.

Time دارای بزرگترین گردش در جهان برای یک مجله خبری هفتگی است و دارای 26 میلیون خواننده است که 20 میلیون آن در ایالات متحده مستقر هستند. در اواسط سال 2016، گردش آن 3،032،581 نفر بود. ریچارد استنگل سردبیری از مه 2006 تا اکتبر 2013 بود، زمانی که به وزارت امور خارجه ایالات متحده پیوست.

Time Magazine

این مجموعه برای گفتن اخبار از طریق مردم است، و برای چندین دهه پوشش مجله یک شخص واحد را نشان می دهد. اخیرا، Time مسائل “مردم سال” را که در طول سال ها محبوبیت فراوانی داشت، وارد می کند. اشاره های قابل توجه آنها عبارت بودند از باراک اوباما، استیو جابز، ماتج ترک و غیره. اولین شماره از زمان در تاریخ 3 مارس 1923 منتشر شد که شامل جوزف کان کان، رئیس مجلس نمایندگان مجلس، در جلد آن بود. چاپ مجدد فکس شماره شماره 1، از جمله تمام مقالات و آگهی های موجود در اصل، همراه با نسخه هایی از مسائل مربوط به فوریه 28، 1938 به عنوان یادبود 15 سالگرد مجله بود. [9] قیمت پوشش 15 ¢ بوده است (معادل 2.15 دلار امروز). در سال 1929 مرگ هادن، لوسی تبدیل به یک مرد غالب در زمان و یک شخصیت اصلی در تاریخ رسانه های قرن بیست و یکم شد. براساس گزارش Time Inc: تاریخچه ی درخشان یک شرکت انتشاراتی 1972-2004 توسط رابرت السون، “روی ادوارد لارسن نقش دوم را فقط برای لوسی در توسعه Time Inc بازی کرد.” ریموند فیلدینگ، در کتاب مارس زمان، 1935-1951، همچنین اشاره کرد که لارسن “در ابتدا مدیر گردش و سپس مدیر کل زمان، بعد از ناشر Life، برای سالهای بسیاری رئیس جمهور Time Inc.، و در طول تاریخ طولانی از شرکت تاثیرگذارترین و مهمترین شخص پس از لوسی “است.

حدودا 100000 دلار از فارغ التحصیلان ثروتمند ییل مانند هنری پی دیوینس، شریک جی مورگان و شرکت، مارتین ایگن و مامور تبلیغاتی مارتین اگن و مامور بانک JP مورگان و داویت مورو، هنری لوسی و بریتان هادن، لارسن را در سال 1922 استخدام کردند. اگر چه لارسن فارغ التحصیل هاروارد بود و لوس و هاددن فارغ التحصیلان ییل بودند. بعد از اینکه هادن در سال 1929 درگذشت، لارسن 550 سهم شرکت Time را خریداری کرد، با استفاده از پولی که از فروش سهام RKO که از پدرش به ارث برده بود، سرپرستی تئاتر بنجامین فرانکلین کیت در نیوانگلند بود. با این حال، با توجه به مرگ بریتان هادن، بزرگترین سهامداران زمان، هنری لوسی بود که به عنوان یک مدافع رسانه ای در یک سلسله استبدادی حکمفرما شد، “در دست راست او لارسن بود”، دومین سهامدار بزرگ Time، براساس گزارش Time Inc. یک شرکت انتشاراتی 1923-1941. در سال 1929، روی لارسن نیز به عنوان مدیر یک شرکت زمان و معاون رئیس جمهور نامگذاری شد. J. P. Morgan کنترل خاصی را از طریق دو اداره و سهم سهام، هر دو در زمان و فورچون حفظ کرد. دیگر سهامداران براون برادرز W. A. ​​Harriman و شرکت، و شرکت اعتماد نیویورک (نفت استاندارد).

مجله تایم در این نسخه به معرفی زنانی که در جلسه این هفته در سال ۲۰۱۷ برای اداره در سال ۲۰۱۷ یا در سال ۲۰۱۸ در مسابقات در هر سطح از کنگره ایالات متحده که مشغول به کار هستند،پرداخته است.

 

Magazine Time 2018

Titles Magazine
The Big Thaw
Photos reveal the depths and dangers of Antarctica’s melting sea ice Text by Jeffrey Kluge;

The Innovator
Robin Li, founder of Chinese web giant Baidu, has set his sights on revolutionizing artificial intelligence

عناوین مجله
در این نسخه مجله تایم به بررسی موارد ذیل می پردازیم:

 • موج صورتی
  معرفی زنان برای اولین بار برای اداره پست های اجرای هستند و آنها به دنبال تغییر سیاست های ایالات متحده هستند
 • تورم بزرگ
  عکس ها نشان می دهد که عمق و خطرات ذوب شدن یخ دریایی قطب جنوب زیاد است.
 • نوآور
  رابین لی، بنیانگذار غول وب چینی وبو، اهداف خود را در انقلاب هوش مصنوعی قرار داده است

تعداد صفحات مجله : ۵۸ صفحه

بررسی نظرات Reviews

  You must log in to submit a review.