دیکشنری تصویری Heinle

توضیحات محصول

دیکشنری تصویری Heinle با نام تجاری The HEINLE Picture Dictionary، یکی از دیکشنری های تصویری زبان انگلیسی می باشد که لغات پرکاربرد و رایج زبان انگلیسی را همراه با تصویر آموزش می دهد. این مجموعه دارای بیش از ۴۰۰۰ لغت همراه با تصویر می باشد، که تمام اینها لغاتی است که شما در طول روز با آنها سروکار دارید.

تصاویر موجود در کتاب الکترونیکی این مجموعه، دارای کیفیت بالا می باشند. همیشه زبان آموزان با حفظ کردن لغات زبان انگلیسی مشکل دارند، زیرا کلمات انگلیسی فرار هستند و خوب در ذهن و حافظه زبان آموزان باقی نمی مانند. آموزش لغات همراه با تصویر خیلی مفید و موثر می باشد و زبان آموزان می توانند به راحتی مشکل ترین لغات را نیز به حافظه بسپارند. هنگامی که یک واژه انگلیسی را همراه با تصویر مربوطه مشاهده کنید، دیگر هیچگاه آن کلمه را از یاد نخواهید برد و به خوبی در حافظه شما باقی خواهد ماند. پس با توجه به این توصیفات نتیجه می گیریم که دیکشنری تصویری، یکی از بهترین روش ها برای یادگیری لغات می باشد.

دیکشنری تصویری Heinle دیکشنری تصویری Heinle

موضوعات دیکشنری تصویری Heinle متنوع و جذاب می باشد و همین امر باعث می شود که شما تمامی لغات رایجی که با آنها سروکار دارید را یاد بگیرید. این مجموعه برای سطوح مبتدی تا متوسط مناسب می باشد. کسانی که می خواهند شروع به یادگیری زبان انگلیسی کنند، این مجموعه در یادگیری لغات، کمک بزرگی می تواند به آنها بکند. و همچنین کسانی که در سطح متوسط هستند، می توانند با استفاده از این مجموعه، دایره لغات خود را تقویت کرده و در مکالمات خود از آنها استفاده کنند.

محتوای مجموعه دیکشنری تصویری Heinle:

مجموعه فوق دارای فایل های نرم افزار، PDF و MP3 می باشد. علاوه بر آموزشی که در فایل PDF آن موجود است و دارای ۱۶ درس متنوع و جالب می باشد، در فایل MP3 نیز تلفظ تمامی لغات و واژگان، همراه با لهجه امریکن وجود دارد. همچنین فایل نرم افزار آن به زبان آموزان این اجازه را می دهد که بعد از اموزش از طریق فایل های PDF و MP3، با انجام دادن تمرینات در فایل نرم افزار، میزان یادگیری خود را ارزیابی کنند.

دیکشنری تصویری Heinle دیکشنری تصویری Heinle

بر خلاف سایر لغت نامه ها، فرهنگ لغت Heinle Dictionary، واژگان جدیدی را در خواندن متون متنی، تئاتری و هماهنگی با فرکانس بالا ارائه می دهد. همچنین از طریق “کلمات در عمل” عمل و تقویت فوری را ارائه می دهد.

دیکشنری Heinle چالش ها و فعالیت های انگیزشی بیشتری نسبت به اکثر لغت نامه ها، پایه و غیره ارائه می دهد، در حالی که یک تصویر بصری بی نظیر و جذاب برای خواننده فراهم می کند. تمرینات آن فرصتی برای تفکر انتقادی و یادگیری فعال فراهم می کند، نه صرفا منفعلانه، حفظ حافظه .

این فرهنگ لغت فراتر از سایر واژهنامه های تصویری تنها با آثار هنری جذاب است. این یکی به طور کلی به توسعه کل دانش آموزان در استفاده از واژگان در زمینه از طریق خواندن و گفتگو کوتاه و آموزنده کمک می کند. شما میتوانید این بسته ارزشمند را از بانک زبان تهیه نمایید.

دیکشنری تصویری Heinle

بررسی نظرات Reviews

    You must log in to submit a review.