The Giggle Bellies

توضیحات محصول

شنیدن ترانه های کودکانه به زبان انگلیسی هم برای سنین پایین و هم برای سنین بالا مناسب است. این ترانه ها به دو دلیل برای کودکان مناسب هستند. اول اینکه برای کودکان جذاب هستند. کودکان عاشق ترانه و شعر و موسیقی هستند. دوم اینکه کودکان دارای توانایی خاص در یادگیری هستند و با شنیدن ترانه های کودکانه انگلیسی؛ واژه ها، عبارات، جملات و لحن عبارات انگلیسی در ذهن آنها حک می شود.

The Giggle Bellies

مجموعه تصویری ویدیویی ترانه های کودکانه انگلیسی زنگ بزن یا The Giggle Bellies یک مجموعه ترانه های کودکانه به زبان انگلیسی است. در این مجموعه آموزشی انگلیسی ویژه کودکان، آموزش همراه با شعر و موسیقی، فضایی شاد و سرگرم کننده برای کودکان و خردسالان تداعی کرده است.

The Giggle Bellies

در مجموعه ذکر شده، حروف الفبای انگلیسی، رنگ ها به انگلیسی، اعداد به انگلیسی و برخی واژه های ضروری و پر کاربرد انگلیسی در قالب فایل های ویدویی و PDF به کودکان و خردسالان آموزش داده می شود. مجموعه The Giggle Bellies شامل بیش از یک ساعت ترانه های جذاب کودکانه به زبان انگلیسی است.

The Giggle Bellies

مجموعه The Giggle Bellies با به کار بردن تصاویر رنگی، شخصیت های جذاب، موسیقی های کودکانه باعث می شود تا کودکان با زبان انگلیسی آشنا شوند و برای آموزش در مراحل بعدی با این زبان بیگانه نباشند. مجموعه حاضر، منبع مناسبی برای آموزش اولیه انگلیسی کودکان، سرگرمی کودکان و خردسالان می باشد. والدین می توانند برای فرزندان عزیزشان این مجموعه فوق العاده را فراهم کرده و از آن بهره ببرند.

The Giggle Bellies

 

بخش ویدیویی ترانه های کودکانه The Giggle Bellies:

در ادامه بخش هایی از ترانه های کودکانه The Giggle Bellies را مشاهده می نمایید:

 

بررسی نظرات Reviews

    You must log in to submit a review.