Speak English in 10 Days

توضیحات محصول

پکیج آموزش مکالمه انگلیسی در 10 روز که جزء بهترین پکیج های سایت بانک زبان جهت آموزش مکالمه فوری به فارسی زبانان می باشد امروز در سایت بانک زبان قرار گرفته است.

پکیج آموزش مکالمه انگلیسی در 10 روز (Speak English in 10 Day) توسط اساتید دانشگاه ماساچوست آمریکا برای فارسی زبانان تهیه شده است. این سیستم از ۴ ایده اصلی تشکیل شده که شامل : پیش بینی، فراخوانی در فواصل زمانی، فهرست واژگان اصلی و یادگیری طبیعی می باشند تشکیل شده است .

این پکیج کاملا براساس صوت می باشد که در آن شنونده عبارات را می سازد و تکرار می کند و در حافظه خود به یاد می سپارد همانطور که به فایل های صوتی گوش می دهد.

Speak English in 10 Days

در این آموزش بر روی استرس ها تاکید ویژه ای می شود البته در سراسر این مجموعه آموزشی گوینده ای فارسی زبان نیز وجود دارد که راهنمایی های مورد نیاز را انجام می دهد پس اگر مبتدی هم هستید نگران عقب ماندن نباشید.

پکیج آموزش مکالمه انگلیسی در 10 روز، شامل ۴۸ زبان مختلف می باشد که در این بخش تنها زبان انگلیسی آن را آماده کرده ایم. این پکیج ویژه فارسی زبانان است چرا که این مجموعه در دانشگاه ماساچوست امریکا و به کمک اساتید ایرانی آماده شده است.

تهیه این مجموعه به همه علاقه مندان به زبان انگلیسی توصیه می شود.

بررسی نظرات Reviews

    You must log in to submit a review.