Really Learn 100 Phrasal Verbs

توضیحات محصول

امروز در بانک زبان، کتاب 100 فعلی که حتما باید بلد باشید را برایتون قرار داده ایم. این مجموعه تحت عنوان “Really Learn 100 Phrasal Verbs” از مجموعه های خوب آموزش افعال عبارتی زبان انگلیسی می باشد. مجموعه فوق دارای ۱۰۰ فعل توصیفی و عبارتی می باشد، که تمامی افعال ۲ قسمتی را به صورت کامل توضیح داده است. آموزش مجموعه فوق به این صورت می باشد که: هر صفحه به یک فعل اختصاص داده شده است که به این صورت تمامی توضیحات (مترادف و متضاد) مربوط به فعل را کامل آموزش می دهد. همچنین بعد از آموزش دارای تمریناتی است که می توانید برای ارزیابی سطح یادگیری خود، پاسخ خود را با پاسخی که در انتهای کتاب قرار دارد، مقایسه کنید. این مجموعه ۱۰۰ فعل دو قسمتی و پرکاربرد را به سادگی به شما عزیزان آموزش می دهد.

Really Learn 100 Phrasal Verbs Really Learn 100 Phrasal Verbs

همچنین کتاب 100 فعلی که حتما باید بلد باشید به صورتی است که به راحتی می توانید افعال را به حافظه بسپارید. مجموعه فوق را می توان بدون معلم و در خانه نیز مطالعه کرد، زیرا توضیحات مجموعه کامل می باشد و احتیاجی به کلاس و یا معلم ندارد. این مجموعه برای سطوح متوسط به بالا مناسب می باشد. افرادی که قصد مطالعه این کتاب را دارند باید تا حدودی با زبان انگلیسی آشناییت داشته باشند. یادگیری افعال ۲ قسمتی، معمولا برای زبان آموزان کمی سخت می باشد و با یادگیری آن مشکل دارند، اما با داشتن این مجموعه می توانید به راحتی این افعال را به حافظه بسپارید.

یادگیری افعال دو قسمتی زبان انگلیسی در مکالمه و تقویت مهارت شنیداری زبان آموزان بسیار موثر است. با کتاب 100 فعلی که حتما باید بلد باشید حتی می توانید از طریق مترادف و متضادهایی که برای افعال بکار برده است، به تقویت دایره لغات خود بپردازید. افعال دو قسمتی که در این مجموعه وجود دارد، زبان آموزان به صورت روزمره با آنها سروکار دارند و می توان گفت افعالی پرکاربرد و رایج هستند. مجموعه فوق، تنها دارای فایل PDF و از انتشارات Oxford می باشد.

Really Learn 100 Phrasal Verbs Really Learn 100 Phrasal Verbs

نحوه آموزش کتاب 100 فعلی که حتما باید بلد باشید :

آموزش در قالب ۶ مرحله از ویژگی های مجموعه به شمار می رود، که به شرح ذیل می باشد.

گام اول: STUDY شامل ارائه مثال های کاربردی است.
گام دوم: CHECK دراین مرحله زبان آموزان معنی و گرامر را کامل درک می کنند.
گام سوم: PRACTISE در این مرحله نیز افعال ارائه شده در قالب تمرین ارائه می شوند.
گام چهارم: BUILD YOUR VOCABULARY ارائه دهنده اطلاعات اضافه شامل مترادف ها و متضاد های فعل عبارتی و نیزافعال مشابه با فعل ارائه شده و سایر معانی فعل است.
گام پنجم: ارائه تجدید نظر در گروه افعال و تست های آموزش داده شده در ۱۰ صفحه مجزا.
گام ششم: GET IT RIGHT در این بخش می توان معانی افعال عبارتی انگلیسی، گرامر فعل های عبارتی و پاسخ تمرینات ارائه شده در فصل های آموزشی را چک کرد.

شما میتوانید کتاب Really Learn 100 Phrasal Verbs را از بانک زبان به رایگان تهیه نمایید.

بررسی نظرات Reviews

    You must log in to submit a review.