play time

توضیحات محصول

سری آموزش انگلیسی وقت بازی با نام تجاری Play Time یکی از کامل ترین و بهترین دوره های آموزش انگلیسی برای کودکان و خردسالان است. این مجموعه جذاب و مفید از سوی انتشارات آکسفورد برای کودکان و خردسالان قبل از ورود به مدرسه و پیش دبستانی طراحی شده است.

play time

تمرکز مجموعه بر آموزش اصولی انگلیسی به کودکان است. در سری آموزش انگلیسی وقت بازی، آموزش حروف الفبای انگلیسی، آموزش اعداد به انگلیسی، آموزش لغات ابتدایی و پر کاربرد انگلیسی، آموزش رنگ ها و اسامی حیوانات و بسیاری موارد دیگر در قالب فایل های صوتی، ویدویی و PDF ارائه شده است.

play time

آموزش انگلیسی همراه با شعر، ترانه و موسیقی و استفاده از تصاویر جذاب و زیبا یکی از ویژگی های مجموعه است که کودکان نیز به این موارد علاقه دارند و باعث می شود کودکان از این طریق به صورت موثرتر مطالب را فرابگیرند. قابل ذکر است تلفظ مجموعه به صورت بریتیش می باشد.

play time

مجموعه آموزش انگلیسی کودکان Play Time مشتمل بر فایل صوتی، فایل ویدویی و نیز فلش کارت در سه سطح آموزشی  تهیه شده است. ارائه فلش کارت برای آموزش لغات انگلیسی کودکان و نیز داستان های انگلیسی کودکان همراه با تصاویر رنگی و جذاب کمک بسیاری به آموزش کامل و اصولی انگلیسی به کودکان می کند.

play time

آموزش از طریق صدا و تصویر برای کودکان بسیار مهم است و علاقه آن ها را برای یادگیری به صورت ناخودآگاه افزایش می دهد. ارائه فایل های صوتی و ویدویی در این مجموعه نیز کمک بسیاری به آشنایی و تسلط زبان آموز بر مهارت شنیداری انگلیسی کودک و نیز یادگیری صحیح و اصولی تلفظ کودک می گردد.

play time

والدین می توانند با استفاده از مجموعه Play Time  در منزل، انگلیسی را به صورت کامل به کودکان خود آموزش دهند و شاهد پیشرفت چشمگیر فرزند خود در یادگیری زبان انگلیسی باشند.

بخش ویدیویی سری آموزش انگلیسی وقت بازی:

شما در ادامه میتوانید بخش هایی از مجموعه Play Time  را مشاهده نمایید:

 

بررسی نظرات Reviews

    You must log in to submit a review.