Oxford Lecture Ready

توضیحات محصول

مجموعه سخنرانی های انگلیسی آکسفورد با نام تجاری oxford lecture ready مجموعه بسیار کاملی جهت تقویت مهارت شنیداری و نوت برداری برای دانشجویان و زبان آموزان در طول مباحثات می باشد. بدیهی است که نت برداری موثر پایه و اساس مطالعه موثر است از این رو کسب مهارت در این زمینه بسیار مهم تلقی می گردد. لکچر ردی شیوه های نت برداری صحیح را همراه با فرایند گوش کردن موثر مورد تحقیق و بررسی قرار داده و راه کارهایی را در رسیدن به این هدف ارئه کرده است.

Oxford Lecture Ready

فضای تداعی شده در مجموعه oxford lecture ready این فرصت را به دانشجو میدهد تا در فضایی مشابه کنفرانس ها و سخنرانی های واقعی قرار گیرند و شیوه ارتباط صحیح و موثر در این جلسات را فرا گیرد.این ارتباطات شامل درک مفاهیم و ارتباط با سخنران و همچنین ارتباط با سایر افراد حاضر در جلسه میباشد و در ادامه میتواند با افزایش اعتماد به نفس زبان اموز دربیان ایده ها و عقاید به صورت انفرادی امکان شرکت در بحث های ارائه شده در طول جلسات را فراهم اورد.

Oxford Lecture Ready

مجموعه حاضر برای زبان اموزان سطح متوسط به پایین طراحی شده است و راه کارهایی را در فراگیری هرچه بهتر و سریع ترlistening ,note taking در سخنرانی ها و کنفرانس ها را فراهم میکند.

Oxford Lecture Ready

مجموعه سخنرانی های انگلیسی آکسفورد شامل ۵ بخش می باشد که هر بخش شامل دو قسمت است و دارای فایل صوتی و ویدویی به صورت مجزا می باشد. ناشر آن دانشگاه اکسفورد (Oxford University Press) می باشد.همچنین این مجموعه شامل مجموعه کنفرانس ها از مباحث روز دنیا در ۵ حوزه اصلی اموزش عالی شامل تجارت و بازرگانی-علوم پزشکی-شبکه-علوم اجتماعی و روانشناسی میباشد.

Oxford Lecture Ready

لازم به ذکراست هر یک از بخش های مذکور بر روی یک حوزه از مطالعات اموزشی متمرکز شده است.

هر بخش شامل جزییات زیر است.

  • ایجاد یک پیش زمینه در مورد عنوان مورد بحث
  • کسب امادگی جهت گوش کردن و نوت برداری
  • گوش کردن و نت برداری در طول ارائه سخنرانی
  • مباحثه و تبادل نظرات درمورد مباحث

در ادامه با مطالعه مجموعه lecture ready فرد میتواند بر مباحث اصلی تمرکز لازم را بدست اورده و برای هر مرحله از فرایند گوش دادن (قبل، در طول و بعد از کنفرانس) امادگی لازم را در خصوص تشخیص چکیده مطالب و دسته بندی لغات را کسب نماید.همچنین در طی روند مطالعه، زبان اموز با انواع استراتژی ها و شیوه های مباحثه و طیف وسیعی از واژگان مرتبط با هر مبحث و نیز حالات و علائم بصری شامل حرکات دست ، صورت ، اعضای بدن و چهره سخنران اشنا میشود.

محتوای ویدیویی Oxford Lecture Ready :

در ادامه بخش هایی از مجموعه سخنرانی های زبان انگلیسی آکسفورد را ملاحظه می نمایید.

 

 

 

بررسی نظرات Reviews

    You must log in to submit a review.