Modern-English-Studio

توضیحات محصول

پکیج آموزش زبان انگلیسی، استودیو انگلیسی مدرن تحت عنوان Modern English Studio یکی از کمیاب ترین و بی نظیرترین پکیج های آموزش زبان انگلیسی در دنیا می باشد. این پکیج در قالب پنج سطح مختلفی از مقدماتی تا حرفه ای برای رده های مختلف زبان آموزان ارائه شده است. مجموعه استودیو انگلیسی مدرن در قالب درس های کوتاه پنج دقیقه ای ضمن آموزش نکات ضروری مکالمه توسط اساتید Native به شیوه های مختلف نکات اساسی نگارش و مکالمات را آموزش می دهد. روش آموزش اساتید در این مجموعه در قالب درس دادن، پرسیدن سوال و تکرار است. این مجموعه در بیش از 70 ساعت آموزش ویدیویی در سرفصل های زیر دسته بندی شده است:

modern english studio

Introduction English Conversation: این بخش اولین گام در یادگیری آموزش مکالمه است که مباحث مقدماتی نظیر معرفی کردن، مکالمات کوتاه اولیه و روزمره، و همچنین مکالمات پایه در موضوعات مختلف را آموزش خواهد داد.

Beginner English Conversation: در این سطح، زبان آموز ادامه دادن و حفظ ارتباطات ساده مکالماتی را با یک فرد خارجی می آموزد و با زمان های حال، گذشته آینده بیشتر آشنا خواهد شد و قادر خواهد بود با اعتماد به نفس بیشتری در مورد خود و یا سایر افراد به همراه جزئیات بیشتر صحبت کند.

modern english studio

Everyday English Conversation: این بخش تماما به مکالمات روزمره زبان انگلیسی اختصاص یافته است و به مباحث مختلفی در در مورد ارتباطات روزمره و موقعیت های مختلف می پردازد.

Intermediate English Conversation: در مجموعه دروس این سطح، مهارت مکالمه زبان آموز گسترده تر خواهد شد و مکالمات را در سطح متوسط می آموزد. همچنین قادر خواهد بود، مکالمات نسبتا پیچیده تری را مدیریت نموده و با تلفظ دقیق و صحیح کلمات بیشتر آشنا می گردد.

modern english studio

Advanced English Conversation: در این بخش که آخرین قسمت از این سری آموزشی است، زبان آموزان با انجام مکالمه همانند یک فرد Native آشنا می شود و Idiom و Slang های بیشتری را در مکالمات روزمره و رسمی می آموزد. همچنین به مهارت برقراری مکالمات پیچیده با یک فرد انگیسی زبان دست یافته و می آموزد که چطور در مورد یک موضوع به بحث بنشیند.

این مجموعه بی نظیر را حتما ببینید.

بررسی نظرات Reviews

    You must log in to submit a review.