دانلود کتابهای Macmillan Readers

توضیحات محصول

کتابهای MacMilan Readers نام مجموعه ای از کتاب داستان های سطح بندی شده انتشارات مک میلان است که برای آموزش زبان انگلیسی در هفت سطح ارائه شده شده است. این مجموعه در بردارنده 60 عنوان از کتاب های داستان می باشد که در این سطوح تقسیم بندی شده اند. از ویژگی های مثبت کتاب های داستان MacMilan فایل های صوتی پویا تر آن نسبت به انتشارات آکسفورد است. در این مجموعه هر دو لهجه بریتیش و امریکن را خواهید شنید اما بیشتر کتاب ها با لهجه بریتیش هستند.

یکی از بهترین روش های یادگیری زبان انگلیسی استفاده از کتاب های داستان سطح بندی شده می‌ باشد که گام به گام توانایی خواندن و شنیداری مخاطب را تقویت می‌کند. این روش در حقیقت زبان انگلیسی را با استفاده از ساختار زبانی آموزش می‌دهد و مانند یک شهروند عادی انگلیسی زبان که از کودکی گام به گام زبان مادری خود را فرا می گیرد، عمل می کند. از نقاط قوت یادگیری زبان انگلیسی توسط داستان، این است که کلمات و لغات جدیدی که در سیر داستان آموخته می شود به سرعت وارد حافظه ی دراز مدت خواهد شد چرا که کلمات جدید در روند داستان و در ارتباط با ماجرای داستان شکل می گیرند و تا مدت های مدیدی در ذهن باقی خواهد ماند.

تعدادی از کتابهای Macmillan Readers:

در ادامه تعدادی از کتابهای انتشارات مک میلان را میتوانید در بانک زبان مشاهده کنید:

دانلود کتابهای Macmillan Readers دانلود کتابهای Macmillan Readers دانلود کتابهای Macmillan Readers   دانلود کتابهای Macmillan Readers دانلود کتابهای Macmillan Readers دانلود کتابهای Macmillan Readers دانلود کتابهای Macmillan Readers دانلود کتابهای Macmillan Readers دانلود کتابهای Macmillan Readers دانلود کتابهای Macmillan Readers دانلود کتابهای Macmillan Readers

بررسی نظرات Reviews

    You must log in to submit a review.