مهارت مکالمه انگلیسی Linguaphone

توضیحات محصول

امروزه در دنیای انگلیسی، پکیجهای متنوعی برای آموزش زبان انگلیسی وجود دارد. یکی از مهارتهایی که در یادگیری زبان انگلیسی بسیار موثر است تقویت مهارت مکالمه به زبان انگلیسی است. مجموعه صوتی Linguaphone، یکی از بهترین و معروف ترین مجموعه های آموزش و تقویت مهارت مکالمه زبان انگلیسی می باشد.

شرکت Linguaphone ارائه دهنده آموزش جهانی زبان در لندن است و دوره های زبان خود را از سال 1901 فراهم کرده است. بخشی از محصولات Linguaphone، آموزش های تقویت مهارت مکالمه انگلیسی با Linguaphone می باشد که تاکنون در بیش از 60 کشور در سراسر جهان فروخته شده است. این شرکت طیف گسترده ای از دوره های آموزش زبان خود را در 15 زبان مختلف تولید می کند؛ و برای علاقه مندانی از تمام سطوح که مایل به یادگیری یک زبان جدید هستند قرار می دهد.

مهارت مکالمه انگلیسی Linguaphone

دوره های خودآموزی Linguaphone با استفاده از روش Linguaphone  به آموزش مهارت های “گوش دادن، درک و صحبت کردن” می پردازد. دانش آموزان تشویق می شوند که از ابتدا زبان را گوش کنند و شروع به شنیدن آنها کنند و تنها به صحبت کردن زبان ارائه شده ادامه دهند.

این مجموعه مکالمه را همراه با روشی ساده و جذاب به زبان آموزان عزیز آموزش خواهد داد. این مجموعه صوتی برای تمامی سطوح مناسب می باشد، زیرا این مجموعه در قالب آموزش زبان انگلیسی از ابتدا و پایه می باشد. مجموعه فوق دارای ۳ سطح (Beginner – Intermediate – Advanced) می باشد. همچنین علاوه بر دروس ۳ سطح، دارای فایل های دیگری به نام American English Course و Linguaphone English Course می باشد. در هر سطح تعدادی درس وجود دارد که هر کدام از دروس در مورد موضوعات روزمره و عمومی می باشد. علاوه بر اینها، نحوه صحبت کردن در موقعیت های مختلف، آموزش اصطلاحات و عبارات رایج، Listening و Reading را به شما عزیزان آموزش خواهد داد. برای هر فردی لازم است که به جز زبان مادری زبان دیگری را نیز بیاموزد، به ویژه زبان انگلیسی که یک زبان بین المللی است و برای هر فردی ضروری و لازم است.

مزیتی که مجموعه های صوتی دارند این است که در هر موقعیتی و در صورت وجود یک دستگاه پخش کننده صوتی می توان آنها را گوش داد، حتی در ماشین و حین کار. همراه با این مجموعه های صوتی علاوه بر تقویت مهارت مکالمه، مهارت شنیداری، تلفظ و لهجه انگلیسی را نیز تقویت خواهد کرد.

مجموعه لینگافن انگلیسی شامل بخش های متنوعی است که به اختصار در زیر توضیح داده می شود:

1- English Course for Beginner : شامل 30 درس در مورد موضوعات روزمره و مقدماتی زبان انگلیسی است که به همراه فایل های صوتی زبان را در موقعیت های مختلف از جمله فرودگاه ، هتل، خرید، رستوران، تماس تلفنی، دانشگاه و … آموزش می دهد.

2- Intermediate English Course : در قالب 20 درس، به همراه فایل صوتی، به آموزش اصطلاحات و جملات زبان انگلیسی در سطح متوسط پرداخته است و در بردارنده یک داستان کوتاه و شرح اصطلاحات و عبارات کلیدی می باشد.

3- Linguaphone English Course : به ارائه Reading و Listening های بیشتری پرداخته است که سبب تقویت بیشتر مهارت های زبان انگلیسی خواهد شد.

4- American English Course : در قالب 30 درس به موضوعات روزمره و مقدماتی زبان انگلیسی با لهجه امریکن پرداخته است.

مهارت مکالمه انگلیسی Linguaphone

گروه Linguaphone دارای شبکه جهانی مراکز آموزش زبان انگلیسی برای بزرگسالان و کودکان سراسر اروپا، خاورمیانه، آسیا و آفریقا است. این گروه دارای مراکز در ژاپن، فرانسه، اسپانیا، ایتالیا، قبرس، الجزایر، مصر، عربستان سعودی، مالزی، سنگاپور، اندونزی، تایوان، تایلند، ترکیه، پرتغال و هند است.

هم اکنون شما میتوانید مجموعه تقویت مهارت انگلیسی Linguaphone را از بانک زبان تهیه نمایید. قیمت این مجموعه در سایت آمازون بالغ بر 200 دلار می باشد که با قیمتی بسیار مناسب در بانک زبان برای شما دوستداران همیشگی انگلیسی عرضه شده است.

بررسی نظرات Reviews

    You must log in to submit a review.