آموزش انگلیسی

توضیحات محصول

امروز در بانک زبان میخواهیم درخصوص آموزش انگلیسی با شما بحث نماییم. یادگیری یک زبان جدید می تواند دشوار باشد، اما غیر ممکن نیست. یادگیری هر زبان را می توان به چهار بخش تقسیم کرد: خواندن، نوشتن، گوش دادن و صحبت کردن. اگر میخواهید زبان انگلیسی را سریعتر یاد بگیرید، با مرحله 1 در ادامه شروع کنید:

1- Reading (خواندن)

یکی از ساده ترین کارهایی که می توانید برای یادگیری زبان انگلیسی سریع انجام دهید این است که تا آنجا که ممکن است بخوانید. همه چیز را همیشه بخوانید این واژگان شما را بهتر خواهد کرد و همچنین به شما کمک خواهد کرد گرامر و عامیانه بیاموزید.

خواندن کمیک. گزینه آسان،

اگر شما نمی خواهید کتاب های کودکان را بخوانید، به جای آن، خواندن کتاب های کمیک را در پیش بگیرید.

شما می توانید بسیاری از کتاب های کمیک انگلیسی در کتابفروشی ها و آنلاین را بخرید.

و یا می توانید کمیک های آزاد آنلاین را بخوانید (این سایت ها معمولا وب کمیک ها نامیده می شوند).

تکرار خواندن: کتابهایی که قبلا خواندید را مرور کنید.

اگر شما کمی در مورد آنچه که اتفاق میافتد بدانید، میتوانید با حدس زدن بقیه کلمات را درک کنید.
روزنامه بخوان. روزنامه ها یک راه خوب برای یادگیری اصول زبان هستند، زیرا معمولا دستور زبان بسیار خوبی دارند و به راحتی قابل فهم هستند و زبان انگلیسی را به خوبی آموزش می دهند. شما می توانید نسخه های آنلاین بسیاری از روزنامه های خوب انگلیسی را پیدا کنید، مانند New York Times یا The Guardian.

آموزش انگلیسی

2- تماشای فیلم

تماشای فیلم ها نیز به شما کمک می کند تا زبان انگلیسی خود را بهبود ببخشید، با کمک به شنیدن صدای خودتان و همچنین کمک به یادگیری کلمات جدید. شما می توانید شروع به تماشای با زیرنویس  فیلم ها و سریال های انگلیسی کنید، اما شما بیشتر بدون زیرنویس یاد بگیرید. هنگامی که یک واژگان پایه ای دارید، سعی کنید زیرنویس ها را خاموش کنید و تمرکز خود را روی گوش دادن به کلمات که می دانید و حدس زدن کلمات از آنچه در روی صفحه نمایش اتفاق می افتد انجام دهید.

آموزش انگلیسی

3- بازی های MMO

بازی MMOs بازی های ویدئویی هستند که شما با دیگران بازی می کنید. شما می توانید با افرادی که در کشورهای انگلیسی زبان صحبت می کنند بازی را شروع و انتخاب کنید، آموزش انگلیسی از این طریق  به شما امکان می دهد با آنها صحبت کنید و از آنها یاد بگیرید. سعی کنید بازی های  Guild Wars، World of Warcraft، یا Scrolls Elder Online را تجربه کنید.

4- پیدا کردن یک قلم مکاتبه آنلاین

افرادی هستند که سعی دارند زبان خود را یاد بگیرند که نامه (یا ایمیل) را به آنها ارسال می کنید و آنها مجددا می نویسند. شما نیمی از نامه خود را در زبان مادری خود نگاشته اید تا بتوانید نیمی از زبان انگلیسی را تمرین کنید تا بتوانید تمرین کنید. شما می توانید در مورد آنچه که می خواهید صحبت کنید! وب سایت های بسیاری وجود دارد که می تواند به شما در پیدا کردن یک قلم آنلاین کمک کند.

آموزش انگلیسی

5- یک دوست پیدا کن

شما همچنین می توانید با افرادی که مسلط به زبان انگلیسی هستند تمرین کنید. سخنرانی انگلیسی ، چت آنلاین انگلیسی، کلاس های زبان انگلیسی، ایمیل، و اسکایپ با هم به منظور تمرین انگلیسی و آموزش انگلیسی به شما می تواند کمک بسیاری نماید. شما میتوانید با پیوستن به انجمن های فن یا از طریق جوامع یادگیری زبان مانند Fluentify دوستان خود را افزایش دهید و زبان انگلیسی خود را تقویت نمایید.

آموزش انگلیسی

6- به انگلیسی آواز بخوان

ترانه های یادگیری و آواز خواندن یکی دیگر از راه های خوب برای بهبود زبان انگلیسی شما است. این به شما کمک خواهد کرد صداهای انگلیسی را یاد بگیرد (قافیه ها به تلفظ شما کمک خواهند کرد). این همچنین به بهبود واژگان شما کمک خواهد کرد. یک آهنگ را که دوست دارید پیدا کنید، یاد بگیرید و یاد بگیرید که چه معنی اشعار.

7- منابع آموزش انگلیسی

شما همواره میتوانید با استفاده از منابع اصلی به تقویت زبان انگلیسی خود بپردازید و خود را آموزش دهید. بدین منظور سایت بانک زبان با دارا بودن منابع عظیم آموزشی میتواند بهترین منابع آموزش زبان انگلیسی را برای شما فراهم آورد.

آموزش انگلیسی

در صورتیکه مقاله امروز ما در مورد آموزش انگلیسی برای شما مناسب بود آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

 

بانک زبان: متنوع ترین آموزش های زبان انگلیسی برای هر رده سنی و هر آنچه که برای یادگیری زبان انگلیسی نیاز دارید

Bank Zaban

آموزش انگلیسی

بررسی نظرات Reviews

    You must log in to submit a review.