Learning English Steps

توضیحات محصول

پکیج آموزش زبان انگلیسی Learning English Steps یکی از پرطرفدار ترین محصولات شرکت Video Aided Instruction’s می باشد که در وبسایت بانک زبان عرضه شده است. شرکت Video Aided Instruction’s یکی از بزرگترین شرکت های تولیدکننده پکیج های آموزشی زبان انگلیسی در دنیا می باشد.

پکیج آموزش زبان Learning English Steps پکیج بسیار مناسبی برای افرادی که به تازگی قصد فراگیری زبان انگلیسی را دارند و یا در مراحل مقدماتی هستند می باشد. این پکیج در سه سطح یک و دو و سه و متشکل از 9 عدد DVD  می باشد که در قالب 83 درس برای آموزش پایه و تمرین در موضوعات مختلف مانند گوش دادن، صحبت کردن، خواندن و نوشتن ارائه شده است. زبان آموز پس از استفاده از این مجموعه قادر خواهد بود با افراد انگلیسی زبان در یک رستوران، بانک، فرودگاه، محل کار و بسیاری از محل های دیگر به گفتگو بپردازید.

Learning English Steps

درس های آموزشی این پکیج توسط دکتر William Jex  آموزش داده می شود که مدیر موسسه زبان در دانشگاه نیویورک آمریکا می باشد. در سطح یک به شما نکات دستوری و گرامرهای پرکاربردی که برای برقراری ارتباط با دیگران نیاز دارید مانند فعل، ضمایر، پرسش، پاسخ و … آموزش داده می شود، در سطح دوم این نکات دستوری کمی پیشرفته تر شده و شما یاد خواهید گرفت که این افعال را چگونه در جملاتی مانند درخواست کردن و یا در چه زمان هایی از بکار ببرید و در نهایت در سطح سوم یاد می گیرید که قوائدی را که در دو سطح اول فرا گرفته اید چگونه برای برقراری ارتباط در پای تلفن، محل کار و … استفاده کنید.

زمان این آموزش بالغ بر 11 ساعت می باشد که با به اتمام رساندن این دوره بیش از 2000 لغات و اصلاحات روزمره را فرا خواهید گرفت. در پکیج آموزش زبان انگلیسی  Learning English Steps  علاوه بر فیلم های آموزشی ، فایل PDF کتاب تمرین آن نیز بر روی سایت بانک زبان قرار گرفته است.

محتوای ویدیویی مجموعه Learning English Steps در بانک زبان:

در ادامه میتوانید بخش هایی از مجموعه Learning English Steps را مشاهده نمایید:

 

بررسی نظرات Reviews

    You must log in to submit a review.