learn to speak english

توضیحات محصول

نرم افزار آموزش مکالمه انگلیسی تحت عنوان Learn to Speak English یکی از با سابقه ترین و شاید بتوان گفت بهترین نرم افزار برای آموزش زبان انگلیسی است. این نرم افزار با متدهای استاندارد به آموزش زبان انگلیسی میپردازد و در بسیاری از کشورهای دنیا به عنوان اولین ابزار آموزش زبان انگلیسی مورد قبول است.

سیستم آموزشی نرم افزار  آموزش مکالمه انگلیسی، بر اساس تمرین و تکرار است. اگر میکروفن داشته باشید، توسط ابزارهای کمکی این نرم افزار میتوانید تلفظ خود را با تلفظ صحیح در هر قسمت مقایسه کنید و زمانی که درست تلفظ کنید، نرم افزار به شما نمره قبولی میدهد. با تمرین و تکرار دروس و سیستم هوشمند تصحیح تلفظ، راندمان این نرم افزار در حد کلاس های واقعی آموزش زبان خواهد بود.

learn to speak english

این نرم افزار شامل آموزش معنای لغات، گرامر، و مکالمه زبان انگلیسی است. اگر بخواهیم این نرم افزار را با کلاس های آموزش زبان مقایسه کنیم، Learn to Speak English تقریبا معادل 12 ترم آموزش زبان است. این آموزش ها از مقدماتی شروع شده و تا سطح پیشرفته ادامه پیدا میکند.

learn to speak english

نرم افزار آموزش مکالمه انگلیسی يکي از معروف ترين و پر طرفدار ترين نرم افزارهاي آموزش زبان انگلیسی است که بر خلاف ساير نرم افزارهاي مشابه، آموزش زبان انگلیسی را از سطوح کاملا مقدماتي و پايه به زبان آموز آموزش مي هد از همين رو افراد آماتور که تقريبا هيچ اطلاعاتي از زبان انگلیسی ندارند، استفاده از اين نرم افزار بهترين گزينه براي آنها خواهد بود.

learn to speak english

شرکت سازنده اين نرم افزار جزء چند شرکت معروف در عرصه ساخت نرم افزارهاي آموزش زبان در سراسر جهان مي باشد. اين نرم افزار شامل 40 درس بوده که در هر درس لغات جديد، داستان هاي مرتبط با همان درس، ديالوگ هاي متني و صوتي، مکالمه، تاپيک هاي گرامري، لابراتوار مکالمه زبان و ساعت ها تمرين و .. قرار گرفته است.

همچنين در جريان يادگيري زبان انگلیسی، بازي هاي سرگرم کننده اي قرار دارد که کاربر ميتواند از آن براي رفع خستگي خود استفاده کند. يکي از ويژگي هاي مهم اين نرم افزار بهره گيري از تکنولوژي Speech Recognition است که شما ميتوانيد با کمک آن لهجه خود را در هنگام صحبت کردن به زبان انگلیسی، بسنجيد و در صورتی در لهجه شما ضعف هايي وجود داشته باشد، با راهنمايي نرم افزار اين ضعف ها را برطرف کنيد. همچنین این نرم افزار دارای فایل PDF می باشد که در قالب 162 صفحه، شامل تمرین مکالمات زبان انگلیسی آموزش های گرامری، متن درس ها و … می باشد.

learn to speak english learn to speak english

شما میتوانید نسخه برنامه  آموزش مکالمه انگلیسی را هم اکنون از بانک زبان تهیه نمایید.

امکانات نرم افزار Learn To Speak English 10 عبارتند از :

– شامل 40 فصل آموزشی، از مقدماتی تا پیشرفته

– آموزش تصویری لغات و اصطلاحات

– آموزش گرامر و نحوه صحیح جمله بندی

– آموزش تلفظ صحیح لغات

– امکان مقایسه تلفظ کاربر با تلفظ صحیح (از طریق میکروفن)

– آزمون های مختلف در حین دروس و در پایان هر فصل

– امکان شرکت در آزمون های آنلاین

– امکان پرینت درس ها و آزمون ها

– محیط ساده و کاربرد آسان نرم افزار

بررسی نظرات Reviews

    You must log in to submit a review.