Kids ABC

توضیحات محصول

آموزش انگلیسی از سنین پایین و علاقه مند کردن کودکان به فراگیری انگلیسی یکی از مهمترین اتفاقات برای والدین می باشد که اگر از سنین پایین کودکان را با زبان دوم آشنا سازیم لطف بزرگی به آنها کرده ایم. مجموعه ویدیویی Kids ABC، یکی از مجموعه های آموزش الفبای زبان انگلیسی به خردسالان شما می باشد. این مجموعه دارای ۲۴ قسمت آموزشی می باشد که این قسمت ها شامل داستان های جالب و دوست داشتنی و شعر و ترانه های شاد می باشد.

Kids ABC

کودکان همیشه به دنبال جذابیت هستند و هرچیزی نظیر تماشای کارتون، اسباب بازی، شهربازی و … که آنها را به خود جذب کند دوست دارند و به آن علاقه مند می شوند. در آموزش و یادگیری زبان انگلیسی که زبان دوم آنها تلقی می شود، نحوه آموزش و جذابیت خیلی اهمیت دارد. زیرا ابتدا باید بتوان کودک را به مجموعه جذب کرد و بعد از اینکه به مجموعه علاقه مند شد، باید نحوه آموزش طوری باشد که کودک شما تمامی مطالب و نکات مجموعه را به خوبی فرابگیرد.

Kids ABC

آموزش این مجموعه از طریق نمایش عروسکی، انیمیشن و افرادی صورت می گیرد که خود را تبدیل به شخصیت های کارتونی کرده اند. هدف این مجموعه برای کمک گرفتن از عروسک ها و انیمیشن ها و همچنین اشخاصی که گفته شد، این بود که یادگیری و آموزش بهتر و سریع تر صورت بگیرد. البته در یادگیری بهتر، شعر و موسیقی نیز بی تاثیر نخواهد بود، زیرا کودکان قطعا به شعر و ترانه علاقه مند هستند. این مجموعه برای سنین ۸-۴ مناسب می باشد. هرچقدر کودکان شما از سنین پایین تر (۵-۳ سال) شروع به یادگیری زبان دوم کنند، در یادگیری بهتر آنها موثر خواهد بود. زیرا از همان ابتدا با تلفظ و معنای صحیح لغات آشنا می شوند. البته انتخاب مجموعه درست برای کودکانتان می تواند اهمیت بالایی داشته باشد. سایت بانک زبان با شعار آموزش انگلیسی همانند زبان مادری با تامین معتبرترین پکیج های آموزش زبان کودکان قصد دارد به والدین در انتخاب صحیح پکیج های مخصوص کودکان کمک نماید.

Kids ABC

فهرست برنامه ها به شرح ذیل می باشد:
1- صبح بخیر (Good Morning)
2- من موز دوست دارم (I Like Bananas)
3- زیر چشمی نگاه کردن (Peek A Boo)
4- این چیست؟ (what’s this)
5- خوشحال باشید (Be Happy)
6- یک، دو ، سه (One Two Three)
7- یک موز ، لطفاً (A Banana Please)
8- بالون برگشته (‌The Balloon Is Back)
9-غلغلک دادن ، غلغلک دادن (Tickle Tickle)
10- سس گرجه رو به من بده (‌Pass Me The Ketchup)
11- خرید (Shopping)
12- مک دونالد قدیمی (Old Macdonald)
13- بازی (Playing Games)
14- در این هالووین (‌It’s Halloween)
15- مراقب باشید (‌Take Care)
16- کدام یک (Which One)
17- الفبا (‌The Alphabet)
18- کریسمس مبارک (‌Merry Christmas)
19- یک روز شاد (‌A Happy Day)
20- شما خوش شانسید (‌Lucky You)
21- اجازه دهید منم امتحان کنم (‌Let Me Try)
22- سلام (‌Hello)
23- شاد و غمگین (‌Happy And Sad)
24- سکسکه (‌Hiccups)

 

بخش ویدیویی آموزش انگلیسی به کودکان با Kids ABC:

در ادامه بخش هایی از مجموعه آموزش انگلیسی به کودکان با Kids ABC را میتوانید مشاهده نمایید:

 

 

 

بررسی نظرات Reviews

    You must log in to submit a review.