Intensive English

توضیحات محصول

پکیج ویدیویی انگلیسی فشرده با نام تجاری Intensive English، یکی از مجموعه های تصویری آموزش گرامر و مکالمه زبان انگلیسی می باشد. این مجموعه در ۱۲ فایل ویدیویی برای شما زبان آموزان آماده شده است، که سعی دارد مهارت گرامر و مکالمه شما را تقویت کند.

Intensive English

روش آموزش این مجموعه به صورت طنز و کمدی گونه می باشد که برای زبان آموزان خسته کننده نباشد و حتی جذابیت هم داشته باشد. آموزش این مجموعه به این صورت می باشد که: ابتدا این مجموعه توسط استاد زبان انگلیسی به شما آموزش داده می شود و تمامی مطالب و نکات مربوط به گرامر برای شما توضیح داده می شود. بعد از توضیحات و آموزش توسط استاد، مکالمه ای بین افراد طبق نکات گرامری گفته شده، صورت می گیرد که به درک بهتر مطالب گفته شده کمک می کند.

Intensive English

همانطور که گفته شد، مجموعه انگلیسی فشرده شامل ۱۲ قسمت می باشد که هر کدام از این قسمت ها دارای چندین مکالمه همراه با لهجه بریتیش (British) می باشند که بعد از هر آموزش گرامری، یک مکالمه برای شما پخش می شود.مکالماتی که برای شما آماده کرده ایم، ابتدا همراه با زیرنویس برای شما پخش می شود و بعد بدون زیرنویس.

Intensive English

مجموعه انگلیسی فشرده این قابلیت را در اختیار شما زبان آموزان عزیز قرار داده است که کسانی که در مهارت شنیداری ضعیف هستند، مجموعه را همراه با زیرنویس ببینند و کسانی که احتیاج به زیرنویس ندارند، می توانند بدون زیر نویس مکالمه را دنبال کنند.

Intensive English

و همچنین ابتدا با دیدن زیرنویس و بعد مشاهده مجموعه بدون زیرنویس، باعث می شود که مهارت شنیداری خود را ارزیابی کنید و بدانید که چقدر متوجه مکالمه و مباحث گرامری آن شده اید. این مجموعه برای سطوح مقدماتی و متوسط و همچنین برای کسانی که می خواهند در آزمون آیلتس (IELTS) موفق باشند، مناسب می باشد. اگر این مجموعه بر روی گرامر تمرکز زیادی دارد، به این خاطر است که گرامر در مهارت مکالمه تاثیر زیادی دارد.

Intensive English

به عنوان مثال؛ اگر زمان ها را تشخیص ندهید، هیچگاه نمی توانید به خوبی صحبت کنید و مهارت مکالمه خود را افزایش دهید. تنها افزایش دایره لغات برای داشتن یک مکالمه خوب کافی نیست، پس با داشتن این مجموعه مکالمه زبان انگلیسی را به سرعت و به راحتی فرابگیرید.

بخش ویدیویی بانک زبان:

شما میتوانید بخش هایی از مجموعه انگلیسی فشرده را در ذیل مشاهده نمایید:

 

بررسی نظرات Reviews

    You must log in to submit a review.