Ielts Ryan

توضیحات محصول

از آنجایی که این روزها یکی از دغدغه های رایج زبان آموزان داشتن سمپل های خوب Writing می باشد، (سمپلهای Template-Based که اصطلاحاً شابلونی نباشند و جملات کلیشه ای نداشته باشند.) بر این شدیم که سمپلهایی از Writing های با کیفیت بهتر که کمتر از ساختارهای کلیشه ای رایج در کتابهای موجود در بازار استفاده کرده اند را به شما زبان آموزان عزیز ارائه نماییم.

یکی از قویترین و شاید بهترین مجموعه آموزشی در این زمینه که امروز در بانک زبان از میان هزاران منبع صوتی، تصویری و ویدیوی برایتون تهیه شده است پکیج آیلتس با رایان برایتون تهیه گردیده است. فیلم های آموزش رایان (Ryan) در زمینه آموزش Task 1 و Task 2 رایتینگ آیلتس آکادمیک و جنرال اشاره دارد که جزء صدها ویدیوی سودمند آموزشی برای آیلتس می باشد.

Ielts Ryan

در ادامه بخش هایی از توضیحات رایان با جوانان علاقه مند به فراگیری انگلیسی آورده شده است:

برخی معتقدند که همه جوانان پس از دبیرستان باید در دانشگاه شرکت کنند، در حالی که برخی دیگر معتقدند که این بهترین گزینه نیست. هر دو دیدگاه را مورد بحث قرار دهید و نظرات خود را بیان کنید. دلایل خود را برای پاسخ دادن و نمونه هایی از تجربه خود را در صورت مناسب ذکر کنید.

برخی احساس می کنند که همه جوانان باید در دانشگاه شرکت کنند، در حالی که دیگران اشاره می کنند که این ممکن است برای همه مناسب نیست. من از دیدگاه دوم هستم من اعتقاد دارم که آموزش حرفه ای در زمینه های دیگر می تواند منافع بسیاری از جوانان را به مراتب بهتر از مطالعات دوره کارشناسی ارایه کند.

از یک سو حمایت های قانع کننده ای برای آموزش دانشگاه برای همه وجود دارد. در ابتدا، آموزش لیبرال، گسترش ذهن را تشویق می کند. به عنوان مثال، دانشجویان تاریخ، هنر و ادبیات تمایل به تحمل و اندیشیدن دارند و برای شغلی مفید در زمینه تحصیل، روزنامه نگاری، روابط عمومی و سیاست تلاش می کنند. تشویق همه برای ثبت نام در دانشگاه نیز مردم را به سمت نقش های سودآور حرفه ای مانند افرادی که توسط پزشکان و وکلا برگزار می شود، مطرح می کنند، و موقعیت هایی را نیز به ارمغان می آورند.

با این حال، علیرغم این مزایا، آموزش عالی عالی در سطح اجتماعی و شخصی مشکل ساز خواهد بود. لازم به ذکر است که ساخت خانه ها و دفاتر، حمل و نقل کالا و تولید مبلمان و لوازم ضروری برای جامعه است و نیاز به کارگران ماهر و کارگران حرفه ای دارد. علاوه بر این، بسیاری از مردان و زنان جوان به طور طبیعی در هنگام کار با دستانشان عالی عمل می کنند. وادار کردن آنها به مطالعه رشته های تفکر انتزاعی به وضوح از اتلاف وقت و پتانسیل آنهاست. بنابراین، تشویق مردم به انتخاب مسیری که به آنها امکان می دهد در نقاط قوت طبیعی خود سرمایه گذاری کنند، برای فرد و جامعه به طور کلی بهتر است.

به طور کلی می توان دید که اگر چه تحصیلات دانشگاهی دارای شایستگی های زیادی است، ممکن است بیشتر مانع از کمک به برخی افراد باشد. در مورد خودم، با دستهایم خیلی بد بود، اما با کلمات کاملا مفید بود، دانشگاه گزینه مناسب برای من بود. همانطور که این مقاله نشان داده است، هر کس متفاوت است و هیچ یک از دوره های زندگی برای همه مناسب نیست.

بررسی نظرات Reviews

    You must log in to submit a review.