How to Teach English

توضیحات محصول

مجموعه چگونه انگلیسی را تدریس کنیم با نام تجاری How to teach English شامل یک  فایل ویدویی از کلاس درس واقعی انگلیسی به لهجه امریکن است. هدف این مجموعه ایجاد اعتماد به نفس معلمان انگلیسی و بالا بردن سطح دانش و توانایی اداره کلاس و آموزش شیوه صحیح تدریس انگلیسی به معلمان و مربیان معلم است. همچنین با دیدن این ویدیوی آموزشی، سبب ایجاد روش ها و ایده های نو در تدریس مدرسین زبان می شود.

   How to Teach English

چگونه انگلیسی را تدریس کنیم مناسب برای افرادی است که در آزمون های تربیت مدرس CELTA، TESOL و TKT شرکت کرده اند و نیاز به اخذ گواهی های این دوره ها را دارند. مجموعه حاضر شامل یک فیلم آموزشی است که نشان دهنده یک تدریس خوب به صورت عملی و آموزش شیوه تدریس می باشد. در این ویدیو موارد آموزشی تحت عناوین متفاوت و بسیار ضروری مثل: معرفی ویژگی های زبان آموزان، علت یادگیری زبان انگلیسی زبان آموز، سن و سطح دانش آموز، تحصیلات و زمینه فرهنگی زبان اموز و… ، ویژگی های انواع معلمان، توصیف یک معلم خوب، وظایف مدرس، مهارت مدرس، دانش معلم و…، مدیریت کلاس درس، توصیف آموزش، شیوه های تدریس ۴ مهارت اصلی انگلیسی خواندن، نوشتن، مکالمه، شنیدن و … برای مدرسان عزیز با رویکرد تصویری عرضه می گردد.

How to Teach English

چگونه انگلیسی را تدریس کنیم شیوه ای است که در کشورهای مکزیک و انگلستان بکار گرفته شده است و تا کنون مدرسین و معلمان انگلیسی بسیاری را از سطح دنیا برای اموزش انگلیسی تعلیم داده است.

How to Teach English

این فایل ویدویی یک راهنمای عملی برای معلمانی است که تازه به این حرفه وارد شده اند و تجربه چندانی در خصوص آموزش زبان ندارند.

قابل ذکر است که در بحث آموزش زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم فاکتورهای بسیاری را باید در نظر گرفت. مدرسان و اساتید در این زمینه باید به موارد بسیاری توجه نمایند تا بتوانند یک تدریس موفق و مفید را داشته باشند. How to teach English تمامی نکات ریز موثر در آموزش زبان را گردآوری کرده است. برخی از نکات ارائه شده از نظر مخاطبان بی اهمیت است اما با دیدن مجموعه پی به اهمیت موضوع برده و کاربرد نکات ارائه شده کمک به بهتر شدن شیوه تدریس و بازده آموزشی مدرس می شود.

How to Teach English

بخش ویدیویی بانک زبان:

به جهت آشنایی بهتر شما مدرسین گرامی، در بانک زبان ، بخشی از ویدیوی مجموعه How to Teach English  آمده است:

 

بررسی نظرات Reviews

    You must log in to submit a review.