gogo loves english

توضیحات محصول

مجموعه گوگو عاشق انگلیسی است با نام تجاری GoGo Loves English یکی از بهترین مجموعه های کامل آموزش انگلیسی به کودکان است. شخصیت ها و فضاهای تداعی شده در این مجموعه بهترین شیوه آموزش زبان دوم به کودکان را برای مدرسان و والدین ایجاد کرده است. این مجموعه شامل ۶ سطح برای کودکان مبتدی می باشد. مجموعه گوگو عاشق انگلیسی است، درقالب کارتونی بسیار جذاب برای کودکان طراحی شده است.

gogo loves english

هر قسمت از این کارتون آموزش انگلیسی، درباره یک موضوع ساخته شده است. موضوع هایی که در این مجموعه آموزش داده می شوند مانند : آموزش اعداد به کودکان، آموزش خواندن ساعت به کودکان، میوه ها و سبزیجات، خوراکی ها، گفتن سن و موارد دیگر است.

gogo loves english

این مجموعه شامل ۳۹ قسمت با زمانی بیش از ۳:۳۰ ساعت می شود.مجموعه شامل Student Book 1,2,3 می باشد. این مجموعه دارای ۱۶۷ قطعه صوتی است که برای درک بهتر و تقویت تلفظ و Listening فایل های صوتی را به کار می برند.

gogo loves english

شیوه آموزش انگلیسی به کودکان بسیار مهم است. مجموعه مجموعه گوگو انگلیسی را دوست دارد، آموزش انگلیسی ویژه کودکان است.

gogo loves english

شخصیت های اصلی این مجموعه گوگو و دوستانش می باشند که بسیار اهل تفریح و بازی هستند و با اجرای بازی های هیجان انگیز و نیز اجرای شعر و ترانه محیطی شاد، جذاب و کودکانه به وجود آورده اند.

gogo loves english

کودکان برای یادگیری زبان دوم بسیار مستعد هستند، از این رو آموزش آن ها باید بسیار آگاهانه و مبتنی بر روش صحیح صورت گیرد، چون هرچه که کودکان در سنین کودکی فرا می گیرند در ذهن آنها نهادینه می شود، پس باید از کوچکترین اشتباهات آموزش انگلیسی به ویژه درزمینه تلفظ برای کودکان اجتناب ورزید. استفاده از این مجموعه کمک بسیاری به آموزش صحیح تلفظ به کودکان می کند.

بخش ویدیویی بانک زبان:

شما میتوانید بخش هایی از مجموعه gogo loves english را در این قسمت ببینید:

 

 

بررسی نظرات Reviews

    You must log in to submit a review.