Bank Zaban Holiday Packages

توضیحات محصول

در دنیای امروز، «زمان » و «عمر» یک سرمایه بسیار ارزشمند، اما تمام شدنیست. کسانی که از لحظه لحظه این سرمایه، در راه سعادت و کمال و بهروزی خویش بهره گیرند، در آینده و در بخشهای پایانی عمر،گرفتار «حسرت » برگذشته نخواهند شد.

گرچه در گردونه تلاشهای آموزشی و اقتصادی و فعالیتهای سالانه، ایامی به عنوان «تعطیلات » در نظر گرفته شده است، اما آنچه «تعطیل بردار» نیست، حرکت در مسیر تکامل و تلاش در راه بهره گیری های معنوی از سرمایه زمان و عمر است.

با این مقدمه،جای طرح این مساله است که از «تعطیلات » از جمله تعطیلات نوروزی چگونه می توان بهره گرفت و این فرصت را از هدر رفتن نجات داد؟

لذا ما در بانک زبان تصمیم گرفتیم به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز و سال 1397، طرح تخفیف ویژه‌ای را برای تمامی دانشجویان و علاقه‌مندان به یادگیری زبان انگلیسی ارائه داده است که در صورت تمایل، می‌توانند در طی این طرح، آموزش‎های مورد نظر خود را با تخفیف تا 50 درصد روی بسیاری از محصولات بانک زبان، تهیه نمایند.

 

در طرح پکیج ویژه تعطیلات نوروزی، پکیج ویژه نوروزی 2 شامل محصولات ذیل می باشد:

 

مجموعه آموزشی بسیار جذاب و مفید سرزمین پریان با نام تجاری Fairyland یا فری لند، یک مجموعه بی نظیر آموزش انگلیسی به کودکان در بین آموزش های مخصوص کودکانی می باشد که تاکنون در بانک زبان عرضه شده است. در این مجموعه تلاش شده است تا با استفاده از داستان های جذاب و دوست داشتنی سرزمین پریان، انگلیسی را به کودکان آموزش دهد. آموزش همراه با تصاویر جذاب رنگی، شخصیت های دوست داشتنی، آواز و آهنگ می باشد. بنابراین کودکان به آن علاقمند شده و به ادامه درس های آموزشی تشویق می شوند.

FairyLand

ادامه توضیحات در صفحه محصول

 

2- مجموعه اجازه دهید انگلیسی صحبت کنیم

جموعه اجازه دهید انگلیسی صحبت کنیم با نام تجاری Let’s Talk in English یک مجموعه ویدیویی بسیار قوی آموزش زبان انگلیسی است که در قالب فیلم، انگلیسی را به زبان آموزان عزیز آموزش می دهد. سری آموزشی لتس تاک این اینگلیش محصول کشور تایوان و یکی از پربیننده ترین برنامه های تلویزیونی این کشور بوده است.

lets talk in english

ادامه توضیحات در صفحه محصول

 

به جهت تسلط بر زبان انگلیسی همواره مشاهده فیلم ها و سریال های انگلیسی زبان، یکی از منابع ارزشمند یادگیری و تسلط بر زبان انگلیسی می باشد. اما در بین فیلم ها و سریال های آموزشی، مشاهده سریال های مستند از ارزش ویژه ای برخوردار است.

1000 Places to See Before You Die

ادامه توضیحات در صفحه محصول

 

مجموعه تقویت لهجه آمریکایی در 28 روز با نام تجاری Lose Your Accent in 28 Days آموزشی قدرتمند و پیشرفته در جهت بهبود لهجه زبان انگلیسی برای افرادی است که زبان اول آنان انگلیسی نمی باشد. این سیستم با مطالعه 30 دقیقه در روز و در مدت 4 هفته ، علاوه بر حذف لهجه قبلی شما به تقویت لهجه امریکن زبان آموزان انگلیسی کمک خواهد نمود تا دیگر نیازی به تکرار جملات برای مخاطب نباشد.

Lose Your Accent in 28 Days

ادامه توضیحات در صفحه محصول

 

مجموعه آموزش انگلیسی با عنوان زندگی انگلیسی و نام تجاریLiving English یک مجموعه کامل آموزش زبان انگلیسی برای زبان آموزان در سطح زبان مبتدی یا متوسط می باشد. این مجموعه همانند یک کلاس آموزشی است که در بین آن بخش هایی از یک سریال پخش می شود.

Living English

ادامه توضیحات در صفحه محصول

 

شرایط استفاده از تخفیف:

  • مهلت استفاده از این تخفیف تا پایان تعطیلات نوروز 1397 می‌باشد.
  • این تخفیف، صرفا با وارد کردن کد تخفیف gift972  قابل اعمال است.
  • این کد تخفیف، محدودیتی از لحاظ تعداد سفارش ندارد و قابلیت استفاده برای ثبت در هر تعداد سفارش در بازه زمانی اعلام شده را دارد.

 

نحوه خرید پکیج ویژه نوروزی:

افزودن کلیه محصولات بالا به یک سبد خرید و ثبت کد تخفیف gift972  

 

پکیج های ویژه بانک زبان

بررسی نظرات Reviews

    You must log in to submit a review.