Bank Zaban Holiday Packages

توضیحات محصول

در دنیای امروز، «زمان » و «عمر» یک سرمایه بسیار ارزشمند، اما تمام شدنیست. کسانی که از لحظه لحظه این سرمایه، در راه سعادت و کمال و بهروزی خویش بهره گیرند، در آینده و در بخشهای پایانی عمر،گرفتار «حسرت » برگذشته نخواهند شد.

گرچه در گردونه تلاشهای آموزشی و اقتصادی و فعالیتهای سالانه، ایامی به عنوان «تعطیلات » در نظر گرفته شده است، اما آنچه «تعطیل بردار» نیست، حرکت در مسیر تکامل و تلاش در راه بهره گیری های معنوی از سرمایه زمان و عمر است.

با این مقدمه،جای طرح این مساله است که از «تعطیلات » از جمله تعطیلات نوروزی چگونه می توان بهره گرفت و این فرصت را از هدر رفتن نجات داد؟

لذا ما در بانک زبان تصمیم گرفتیم به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز و سال 1397، طرح تخفیف ویژه‌ای را برای تمامی دانشجویان و علاقه‌مندان به یادگیری زبان انگلیسی ارائه داده است که در صورت تمایل، می‌توانند در طی این طرح، آموزش‎های مورد نظر خود را با تخفیف تا 50 درصد روی بسیاری از محصولات بانک زبان، تهیه نمایند.

 

در طرح پکیج ویژه تعطیلات نوروزی، پکیج ویژه نوروزی 1 شامل محصولات ذیل می باشد:

 

1- مجموعه Lets Learn English سری 2018

محتوا: یادگیری زبان انگلیسی یک دوره جدید برای زبان آموزان انگلیسی است. در مجموعه اجازه دهید انگلیسی یاد بگیریم که با نام تجاری Lets Learn English از شبکه صدای آمریکا (VOA) پخش می شود مجموعه ای است که معلمان انگلیسی با مدرک انگلیسی این دوره را برای مبتدیان طراحی کرده اند.

Lets Learn English

ادامه توضیحات در لینک محصول

 

2- مجموعه آموزش انگلیسی outcomes

مجموعه آموزشی زبان انگلیسی نتایج با نام تجاری OUTCOMES ، یکی از بهترین دوره های آموزش زبان انگلیسی است که در قالب ۵ سطح آموزشی برای شما عزیزان تهیه شده است. این دوره کامل آموزشی مانند دیگر دوره های آموزش زبان انگلیسی تمامی مهارت های زبان انگلیسی را تقویت می کند. این مجموعه، علاوه بر تقویت مهارت چهارگانه زبان انگلیسی (Speaking – Writing – Reading – Listening)، دیگر مهارت های زبان انگلیسی (مانند: گرامر، لغات، تلفظ و …) را تقویت خواهد کرد.

outcomes

ادامه توضیحات در لینک محصول

 

3- مجموعه آموزش انگلیسی کودکان کوچک انیشتین

مجموعه آموزش انگلیسی کودکان کوچک انیشتین با نام تجاری Baby Einstein مجموعه صوتی تصویری آموزش انگلیسی کودک و بازی برای کودکان ۳ ماهه تا ۳ ساله است. این محصول شامل فعالیت های متنوع و جذاب برای آموزش زبان انگلیسی کودکان، آموزش اعداد به انگلیسی، آموزش کلمات به انگلیسی، آشنایی کودکان با حروف الفبا انگلیسی، آشنایی با اشکال جدید، آشنایی با موسیقی و … است.

Baby Enistein

ادامه توضیحات در لینک محصول

 

4- آموزش انگلیسی در ۳۶۵ درس

مجموعه آموزش انگلیسی در ۳۶۵ درس با نام Learn English in 365 Lessons مجموعه ای از فیلم های کوتاه تصویری از سوی سایت Hugosite.com می باشد. وب سایت هوگوسایت با انتشار ۳۶۵ فیلم کوتاه در هر قسمت کوتاه 2 تا 3 دقیقه ای، سعی در آموزش لغات و جملات روزمره زبان انگلیسی دارد. در این مجموعه مدرس سعی نموده است تا با ابزارهای ساده ای که در محیط اطراف یک زبان آموز وجود دارد، لغات، اصطلاحات و روش ساخت جملات در زبان انگلیسی را آموز دهد. شاید بتوان گفت تمامی جملاتی که در این مجموعه به کار رفته است در مکالمات روزمره و کوتاه به کار خواهد آمد و دانستن آنها ضروری است. تلفظ به کار رفته در این مجموعه نیز امریکایی می باشد.

learn english in 365 lessons

ادامه توضیحات در لینک محصول

 

5- پکیج آموزشی منو دنبال کن

پکیج آموزش زبان انگلیسی منو دنبال کن با نام تجاری Follow Me یکی از آموزش های زبان انگلیسی از شبکه BBC بریتانیا می باشد که از جمله جامع ترین شیوه های آموزش زبان انگلیسی در دنیاست و بیشینه ای دیرینه و پرسابقه دارد. منو دنبال کن از پر طرفدارترین آموزش های انگلیسی زبان می باشد که متقاضیان بسیاری را به خود جلب کرده است.

Follow Me

ادامه توضیحات در لینک محصول

 

شرایط استفاده از تخفیف:

  • مهلت استفاده از این تخفیف تا پایان تعطیلات نوروز1397 می‌باشد.
  • این تخفیف، صرفا با وارد کردن کد تخفیف gift971  قابل اعمال است.
  • این کد تخفیف، محدودیتی از لحاظ تعداد سفارش ندارد و قابلیت استفاده برای ثبت در هر تعداد سفارش در بازه زمانی اعلام شده را دارد.

 

نحوه خرید پکیج ویژه نوروزی:

افزودن کلیه محصولات بالا به یک سبد خرید و ثبت کد تخفیف gift971  

 

 

پکیج های ویژه بانک زبان

بررسی نظرات Reviews

    You must log in to submit a review.