Family Album USA

توضیحات محصول

سریال آموزش زبان انگلیسی آلبوم خانواده آمریکایی یا Family Album USA سریالی با لهجه امریکن محصول دهه 90 امریکا می باشد. این سریال یکی از بهترین و کاملترین آموزش های مکالمه با لهجه آمریکایی در دنیاست که طرفداران بسیاری را به خود جلب کرده است. این مجموعه آموزشی و داستانی با محوریت مرد عکاسی است که برای تهیه عکـس های کتابش به شهر های مختلف آمریکا سفر می کند و در حین این سفرها با آدم های مختلف آشنا می شود. گفتگو های این افراد در قسمت های ابتدایی با استفاده از افعال و کلمات عمومی تر صورت می گیرد و با پیش رفتن داستان ، سطح کلمات نیز بالاتر می رود.
در واقع شما حین تماشای Family Album USA ، یک مجموعه داستانی را دنبال می کنید که علاوه بر جذابیت داستان بسیاری از کلمات و جملات انگلیسی را نیز فرا میگیرید. هدف اصلی این مجوعه این است که شما را در یک خانواده امریکایی قرار دهد تا همانند یک کودک با استفاده از مکالماتی که بین این خانواده رد و بدل می شود، زبان انگلیسی را یاد بگیرید.

این مجموعه شامل 26 اپیزود 20 تا 30 دقیقه ای است که هر اپیزود شامل یک داستان می باشد که پس از پخش داستان به مرور لغات، تمرین جملات کلیدی به وسیله ترانه و آهنگ و بیان نکات گرامری پرداخته می شود. این مجموعه برای افرادی که قصد تقویت مهارت شنیداری و گفتاری خود را دارند مناسب می باشد چراکه موضوعات این مجموعه، از مکالمات ضروری روزمره انتخاب شده است. شما میتوانید این مجموعه عالی را از وبسایت بانک زبان تهیه نمایید.

تصاویر این مجموعه را در پایین مشاهده می نمایید.

 

بخش ویدیویی Family Album USA:

شما در ادامه میتوانید بخش هایی از سریال آلبوم خانواده آمریکایی را مشاهده نمایید:

 

 

 

 

 

بررسی نظرات Reviews

    You must log in to submit a review.