FairyLand

توضیحات محصول

مجموعه آموزشی بسیار جذاب و مفید سرزمین پریان با نام تجاری Fairyland یا فری لند، یک مجموعه بی نظیر آموزش انگلیسی به کودکان در بین آموزش های مخصوص کودکانی می باشد که تاکنون در بانک زبان عرضه شده است. در این مجموعه تلاش شده است تا با استفاده از داستان های جذاب و دوست داشتنی سرزمین پریان، انگلیسی را به کودکان آموزش دهد.

آموزش همراه با تصاویر جذاب رنگی، شخصیت های دوست داشتنی، آواز و آهنگ می باشد. بنابراین کودکان به آن علاقمند شده و به ادامه درس های آموزشی تشویق می شوند.

مجموعه در ۶ سطح آموزشی (Starter, Fairyland) است و انگلیسی را از ابتدا با حروف الفبا به کودکان آموزش می دهد. این محصول از سوی انتشارات Express تهیه و تدوین شده است.

FairyLand

آموزش  انگلیسی در این مجموعه در محیطی شاد، جذاب، کودکانه و همراه با آواز و ترانه به صورت کاملاً ملایم و گام به گام بدون ایجاد خستگی و کسالت در کودکان صورت می گیرد. به جرات می توان گفت که مجموعه آموزش انگلیسی سرزمین پریان یکی از کاملترین منابع دربحث آموزش انگلیسی کودکان به شمار می رود.

FairyLand

تمرکز مجموعه FairyLand بر آموزش Speaking و Listening از طریق گوش کردن و تکرار است. با کاربرد فایل های صوتی و ویدویی، خردسالان و کودکان دوره ابتدایی، علاوه بر آموزش حروف الفبا، اعداد، کلمات و عبارات پایه و ابتدایی انگلیسی، از ابتدا با تلفظ صحیح انگلیسی نیز آشنا می شوند، و واژه ها و جملات انگلیسی فرا گرفته شده را به شیوه درست تلفظ می کنند.

FairyLand

والدین و معلمان می توانند با استفاده از Fairyland همه مهارت های انگلیسی را به صورت گام به گام و بدون ایجاد خستگی به کودکان و خردسالان آموزش دهند و شاهد پیشرفت کودکان در یادگیری انگلیسی باشند.

FairyLand

محتوای مجموعه آموزش انگلیسی سرزمین پریان یا فری لند (Fairyland):

مجموعه Fairyland در قالب نرم افزار، ویدیو و فایل صوتی در بانک زبان ارائه گردیده است.

مرجع اصلی این آموزش سایت زیر می باشد:

 https://www.expresspublishing.co.uk/assets/microsites/fairyland

FairyLand

بخش ویدیویی سرزمین پریان:

شما میتوانید در ادامه بخش هایی از مجموعه Fairy Land را مشاهده نمایید:

 

 

 

 

بررسی نظرات Reviews

    You must log in to submit a review.