engvid

توضیحات محصول

پس از استقبالی که از سری اول مجموعه EngVid و سری دوم مجموعه EngVid  و سری سوم مجموعه EngVID در سایت بانک زبان شد. در این بخش قسمت های 900 تا 1195 این مجموعه را برای شما زبان آموزان تهیه کرده ایم. سایت EngVid یکی از محبوب ترین سایتهای آموزش زبان است، این سایت مدت کوتاهی پس از شروع فعالیت خود به یکی از بازدیدترین سایت های آموزش زبان انگلیسی تبدیل شد. آموزش زبان انگلیسی در این سایت به شیوه ای جالب و برخلاف دیگر روش های آموزش زبان انگلیسی که بعضا خسته کننده است و زبان اموز پس از مدتی از ادامه کار منصرف می شود،  بسیار جذاب خواهد بود. در این سایت روش آموزش به گونه ای است که مربی به آموزش چند نکته و اصطلاح در زبان انگلیسی می پردازد و سپس کاربرد های آن را در جملات بیان می کند.

engvid

در این ویدیوها بیشتر تکیه بر مکالمه و زبان انگلیسی محاوره ای است و اصطلاحات و عبارات به تفصیل شرح داده می شود. بدون شک آموزش های این مجموعه را در هیچ کتاب و یا ویدیوی آموزشی دیگری نخواهید یافت. این ویدیوها که در درس های کوتاه بیان می شوند، علاوه بر داشتن کاربرد آموزشی فوق العاده ای، استفاده بهینه از زمان نیز یکی دیگر از نقاط قوت آن است.

engvid

موارد آموزشی این مجموعه شامل، زبان تجارت، خواندن، نوشتن، مکالمه، گرامر، لغات و اصطلاحات، تافل و آیلتس و … می شود که توسط 11 استاد مختلف تدریس می شود. مجموعه آموزش زبان انگلیسی EngVid در حال حاضر بیش از 1241 فیلم آموزشی، و 180 ساعت آموزش ویدویی را در بردارد که در این پست قسمت های 900 تا 1195 این مجموعه را برای شما تهیه کرده ایم.

engvid

مجموعه EngVid یکی از کاملترین و بهترین منابع آموزش زبان انگلیسی است که تا کنون بر روی سایت بانک زبان ارائه شده است. بانک زبان با تلاش فراوان تمامی این دروس را در چندین پکیج بصورت کامل گردآوری نموده است. همچنین پکیج حاضر می تواند مورد استفاده اساتید زبان نیز قرار گیرد، چراکه شیوه تدریس اساتید این مجموعه، میتواند یک کلاس آموزشی برای تدریس زبان به شیوه های جذاب تر باشد. مدرسین این دوره آموزشی در تصویر زیر نشان داده شده اند.

engvid

در این پست شما میتوانید قسمت های 900 الی 1195  مجموعه EngVid را تهیه نمایید.

EngVid

بخش ویدیویی مجموعه آموزش زبان engvid:

در ادامه بخش هایی از این مجموعه ویدیویی را میتوانید مشاهده نمایید:

 

 

 

 

 

 

بررسی نظرات Reviews

    You must log in to submit a review.