english way

توضیحات محصول

مجموعه آموزشی راه انگلیسی با نام تجاری English Way شیوه ای کاربردی و جذاب در فراگیری زبان انگلیسی می باشد. این مجموعه از ۲۴ DVD آموزش زبان انگلیسی از سطح مقدماتی تا پیشرفته تشکیل شده است که از درس ابتدا مخاطب را به شیوه ای تدریجی و پویا در فراگیری زبان انگلیسی هدایت می کند و همچنین با قرار دادن مخاطب در موقعیت ها و شرایط واقعی زندگی زبان انگلیسی را به زبان آموزان آموزش می دهد.

english way

هر قسمت این مجموعه دو ویدئو در بر دارد که برای یکی از آن ها یک سریال کمدی جذاب طراحی شده و یکی از موضوعات در قالب داستانی هیجان انگیز به کاربر آموزش داده می شود و در ویدئو دیگر به آموزش گرامر زبان انگلیسی با استاد انگلیسی زبان می پردازد تا با استفاده از ویدئو های آموزشی لذت بخش به صورت همزمان مکالمه و گرامر را زبان آموز فرا گیرد.
آموزش های موجود در این پکیج به لطف استفاده از فایل های صوتی و تصویری مانند ویدئو، صوت، گرافیک، انیمیشن و … سعی در ایجاد یک محیط آموزشی تعاملی و پویا دارد تا انگیزه ی دانش آموزان را برای ادامه ی روند فراگیری افزایش دهد و همچنین وابسته نبودن این آموزش ها به زمان و مکان موجبات نیز رضایتمندی افراد پر مشغله را فراهم آورده است تا دیگر مجبور به شرکت در کلاس های آموزشی در ساعات و مکان های خاص نباشند.

english way

english way

این عوامل به عنوان دو دلیل پررنگ باعث گردیده تا آموزش های الکترونیکی به عنوان یکی از روش های موفق و محبوب یادگیری در میان عموم رواج یابد. در اینجا پس از کاهش حجم مجموعه فوق فایلها برای تهیه شما زبان آموزان با حجم مناسب و کیفیت خوب گذاشته شده است.

بخش ویدیویی مجموعه آموزش زبان راه انگلیسی:

در ادامه بخش هایی از مجموعه English Way را میتوانید مشاهده نمایید:

 

 

 

بررسی نظرات Reviews

    You must log in to submit a review.