آموزش واژگان انگلیسی

توضیحات محصول

به دنبال راهنمایی برای بهبود واژگان خود هستید؟

چرا دانش و استفاده از کلمات را گسترش دهید؟

تفاوت بین عجیب و غریب چیست؟

چاشنی غذا چه نامیده می شود؟

نشانه یک واژگان قدرتمند، صرفا دانستن بسیاری از کلمات نیست. در عوض، دانستن کلمه دقیق برای استفاده در یک زمینه خاص و یا وضعیت است. یک واژگان عالی می تواند صحبت کردن، نوشتن و حتی مهارت های تفکر را افزایش دهد. این دوره واژگان خود را افزایش می دهد، آیا شما می خواهید لغت نامه شخصی خود را افزایش دهید، به طور حرفه ای در تنظیمات حرفه ای نوشتید یا صحبت کنید یا دانش خود را از زبان انگلیسی پیشرفت دهید. برای هر کسی تا به حال اهمیت یادآوری کلمات خاص را در یک لحظه خاص درک کرده است.

این دوره یک روش مبتنی بر تحقیق است و لذت حفظ و بهبود واژگان را برای شما فراهم می کند. ساخت واژگان بهتر نگاهی جذاب به آجیل و پیچ و مهره های انگلیسی ارائه می دهد، به شما ریشه شناسی و مورفولوژی – یا تاریخ و ساختار – از کلمات می آموزد و به علم شناختی پشت سرکوب کلمات جدید به حافظه بلند مدت.

آموزش واژگان انگلیسی

مجموعه ویدیویی آموزش لغات انگلیسی، یکی از کامل ترین فیلم های آموزش واژگان زبان انگلیسی می باشد که لغات انگلیسی را همراه با ترفند و تکنیک خاصی به زبان آموزان می آموزد. این مجموعه تصویری دارای ۳۶ قسمت و بیش از ۱۸ ساعت آموزش می باشد که شامل بهترین و پرکاربردترین لغات زبان انگلیسی می باشد.

آموزش واژگان انگلیسی

با پایان دادن به 36 سخنرانی لذت بخش، شما می توانید یک چارچوب عملی برای ادامه ساخت واژگان خود را با کشف کلمات جدید و به طور کامل تسلط بر تفاوت های ظریف از آن ها را بفهمید. اگر شما یک خواننده مشتاق هستید، ممکن است قبلا با برخی از کلمات در این دوره مواجه شده باشید. اما حتی خواننده ی غم انگیز نیز از این سخنرانی های چشم نواز شگفت زده و خوشحال خواهد شد که به بلوک های ساخت انگلیسی زبان می آید.

آموزش واژگان انگلیسی

نحوه آموزش مجموعه ویدیویی آموزش لغات انگلیسی

آموزش این مجموعه ویدیویی به این صورت می باشد که: در هر قسمت چندین لغت را به زبان آموزان معرفی می کند و در حین معرفی نوع آن کلمه (Verb – Noun – Adjective – Adverb و …) را نیز بیان می کند؛ بعد معنی آن کلمه را به انگلیسی به صورت زیرنویس بیان خواهد کرد. معنی یک واژه انگلیسی هم به تنهایی و هم معنی آن را در جمله و متن خواهد گفت. همچنین بعضی از واژگان را تجزیه کرده و آنها را بررسی می کند. این عمل باعث می شود که زبان آموز لغت را به خوبی شناخته و آن را درک کند و معنی آن را برای همیشه به خاطر بسپارد. نحوه آموزش این مجموعه به گونه ای نیست که لغات را حفظ کنید، بلکه به صورتی است که شما کلمه را درک کنید و آن را بفهمید، اینگونه باعث می شود که آن کلمه برای همیشه ملکه ذهن شما شود.

آموزش واژگان انگلیسی آموزش واژگان انگلیسی آموزش واژگان انگلیسی

طراحی مجموعه بسیار هدفمند و بر اساس اصول و چهار چوب های زبان شناسی و آموزشی اجرا شده است. کاربرانی که مجموعه فوق را مطالعه می کنند، قادر هستند مادام العمر بر اساس اطلاعات کسب شده، واژگان جدیدی را در مواقع لزوم ایجاد کرده و به کار ببرند. در پایان دوره کاربران به یک چهار چوب عملی برای ساخت واژگان جدید و تسلط بر تفاوت های ظریف واژگان از لحظ معنی و ساختار دست خواهند یافت. استفاده مجموعه برای داوطلبان آزمون های ورودی دانشگاه ها و نیز افراد علاقمند به حوزه ادبیات انگلیسی و زبان شناسی انگلیسی و هم چنین زبان آموزان سطوح متوسط و پیشرفته مفید است.

آموزش واژگان انگلیسی آموزش واژگان انگلیسی آموزش واژگان انگلیسی آموزش واژگان انگلیسی

شما میتوانید مجموعه ویدیویی آموزش لغات انگلیسی را از بانک زبان تهیه نمایید.

بررسی نظرات Reviews

    You must log in to submit a review.