انگلیسی از طریق تصویر

توضیحات محصول

مجموعه آموزش انگلیسی از طریق تصاویر یک مجموعه سه سطحی آموزش زبان انگلیسی با تصاویر است که به شیوه ای متفاوت ساده و روان آموزش می دهد. این مجموعه شامل سه سطح می باشد که به روش نوین و ساده به آموزش زبان انگلیسی پرداخته است. در این مجموعه سعی شده است تا از تصاویر بسیار ساده استفاده شود تا تمرکز زبان آموز بیشتر بر روی لغات، جملات و اصطلاحات باشد. مطالب کتاب به گونه ای طراحی شده است که مهمترین لغات و جملات زبان انگلیسی که کاربرد بیشتری در مکالمات روزمره دارند به زبان آموز آموزش داده شود.

انگلیسی از طریق تصویر انگلیسی از طریق تصویر

مطالب کتاب به گونه ای تنظیم شده است که با پیشرفت دروس و کتاب ها از ساده به دشوار پیش خواهد رفت. در این سری از کتاب ها سعی شده است تا از تصاویر بسیار ساده استفاده شود تا تمرکز زبان آموز بیشتر بر روی لغات، جملات و اصطلاحات باشد. مطالب کتاب به گونه ای طراحی شده است تا مهترین لغات و جملات زبان انگلیسی که کاربرد بیشتری در مکالمات روزمره دارند به زبان آموز آموزش داده شود. تمامی کتاب دارای فایل صوتی است که می تواند علاوه بر تقویت مهارت Reading و دایره لغات، برای تقویت مهارت Listening نیز بسیار موثر باشد.

انگلیسی از طریق تصویر انگلیسی از طریق تصویر

در پایان کتاب اول و دوم، یک کتاب تمرین به همراه پاسخ نیز ارائه گردیده است که به همان شیوه مطالب آموزش داده شده را مورد آزمون قرار می دهد. کتاب اول دربردارنده 250 واژه ضروری، کتاب دوم 500 می باشد که در کتاب سوم مجموع لغات ضروری آموزش داده شده به 1000 واژه می رسد. این مجموعه ارزشمند را از بانک زبان میتوانید تهیه نمایید.

انگلیسی از طریق تصویر انگلیسی از طریق تصویر

 

مجموعه انگلیسی از طریق تصاویر شامل بخش های ذیل می باشد:

  • 3 کتاب اورجینال در فرمت PDF
  • حدود 500 فایل صوتی در فرمت MP3
اضافه کردن به سبد خريد

بررسی نظرات Reviews

    You must log in to submit a review.