English-Class-101

توضیحات محصول

مجموعه۱۰۱ کلاس انگلیسی با نام تجاری English Class101 مجموعه بسیار کاربردی و عظیم برای آموزش زبان انگلیسی است که از وب سایتی با همین نام منتشر می شود. در این بخش تمامی پادکست های ویدیوئی و صوتی این مجموعه که در بردارنده بیش از 230 فیلم آموزشی و در حدود 500 پادکست صوتی است جمع آوری شده است. پکیج English Class 101 با تصاویر و فیلم های کوتاه، اصلی ترین مباحث زبان انگلیسی را آموزش می دهد. در این مجموعه لغات و عبارات انگلیسی با تصاویر نمایش داده شده و پس از مکث کوتاه تلفظ صوتی و نگارش آن اجرا می شود.

English Class 101 English Class 101

همچنین در کنار این پادکست های ویدیوئی، پادکست های صوتی نیز ارائه شده است که با بیش از 500 پادکست صوتی، سعی در آموزش مباحث گسترده ای در زبان انگلیسی و همچنین آداب و رسوم مردم انگلستان و امریکا دارد. لازم به ذکر است زبان پایه پادکست های صوتی و تصویری، انگلیسی است و دارای فایل PDF نمی باشد، لذا آشنایی نسبی با زبان انگلیسی ضروری است. این مجموعه برای افرادی که قصد تقویت مهارت های زبان انگلیسی را دارند، مناسب خواهد بود.

همچنین اپلیکیشن آموزش English Class 101 برای موبایل بیرون آمده است که آن را میتوان از apple store و android market دانلود کرد.

English Class 101

 

محتوای ویدیویی مجموعه English Class 101 :

در ادامه میتوانید بخش هایی از مجموعه English Class 101 را در بانک زبان مشاهده نمایید:

 

 

 

 

بررسی نظرات Reviews

    You must log in to submit a review.