English Package for Migration

توضیحات محصول

 پکیج انگلیسی مخصوص مهاجرت تحت سری پکیج های اکسپرس مکالمه (مکالمه سریع و فشرده انگلیسی) محتوایی است که برای این نوع آموزش های انگلیسی با هدف سریعتر رسیدن به هدف اصلی هر زبان آموز در بانک زبان منتشر شده است. این نوع دوره های فشرده زبان انگلیسی را به دوستانی پیشنهاد میکنیم که به هر دلیلی تصمیم به فراگیری زبان دوم (زبان انگلیسی) در کوتاه ترین زمان ممکن دارند.  این دوره به دلیل قرار گرفتن مستمر و هر روزه در معرض زبان محاوره ای امریکایی تاثیر فوری و بسزایی در فراگیری زبان دارد، چرا که با مکالمات واقعی و روزمره انگلیسی سعی در آموزش انگلیسی دارد.

مشکل بسیاری از افراد برای یادگیری زبان انگلیسی کتابهای بیشتر نیست بلکه در اختیار داشتن مطالبی است که متناسب با نیازهای آنها باشد. درسهای این دوره به گونه ای انتخاب شده اند که کاملا کاربردی و پر بازده باشند.

اگر می توانستید دقیقا ببینید هر ساله به خاطر ندانستن زبان انگلیسی چه فرصتهایی را از دست می دهید به چشمان خود اعتماد نمی کردید!

English Package for Migration

این دوره برای افرادی طراحی شده است که قصد سفر یا مهاجرت به کشورهای انگلیسی زبان را دارند.

پکیج انگلیسی مخصوص مهاجرت دارای 3 بخش است و در هر بخش مهم ترین مکالماتی که برای هر فرد مهاجر یا مسافری مورد نیاز است آموزش داده می شود.

این بخش ها عبارتند از:

  • مکالمات زندگی روزمره

  • مکالمات مربوط به کار و تحصیل

  • مکالمات مربوط به بهداشت و امنیت

پکیج انگلیسی مخصوص مهاجرت به صورت فیلم است و در آن از تصاویر و زیرنویس انگلیسی نیز برای آموزش بهتر استفاده میشود.

علاوه بر دوره های تصویری، مجموعه کامل تمرین های صوتی این مجموعه نیز به صورت فایل های صوتی تهیه شده و در پکیج قرار گرفته است.

English Package for Migration

این پکیج به کلیه افرادی که قصد مهاجرت، ادامه تحصیل و سفر به کشورهای خارجی را دارند توصیه می گردد.

بررسی نظرات Reviews

    You must log in to submit a review.