barak obama speeches

توضیحات محصول

امروزه شنیدن هدفمند سخنرانی های افراد مشهور یا استاد های دانشگاه های برتر جهان یکی از شگردهای تقوت مهارت شنیداری یا لیسنینگ به ویژه برای آموزگاران زبان انگلیسی، علاقمندان و دانشجویانی است که به دنبال ادامه دانش پژوهی در کشورهای غربی هستند.لذا این رویکرد در کنار خواندن مقالات و روزنامه های انگلیسی زبان، دنبال کردن سریال ها و فیلم ها و همچنین موسیقی و تالارهای گفتگوی اینترنتی میتواند بازتاب چشمگیری در بهبود سطح لیسنینگ یا مهارت شنیداری زبان آموز داشته باشد. از این رو کوشش کردیم به شناساندن یکی از مجموعه های بسیار ارزشمند از سایت american-rhetoric بپردازیم. سخنرانی های باراک اوباما، سناتور و سپس رئیس جمهور آمریکا، یکی از این منابع به شمار میرود. اوباما از دانش آموختگان دانشگاه هاروارد است و سخنرانی هایی با ماهیت آکادمیک و از نظر دستوری و واژگان و ساختارها بسیار آموزنده دارد.

barak obama speeches

در تاریخ 4 نوامبر 2008 باراک اوباما به عنوان رئیس جمهور 44 انتخاب شد و نخستین رئیس جمهور آفریقایی-آمریکایی ایالات متحده آمریکا می شود. اوباما در سخنرانی پیروزی خود اظهار داشت که “تغییر به آمریکا رسیده است.”

شما در این بخش میتوانید مجموعه ای ارزشمند از حدود صدها ساعت سخنرانی اوباما را گوش داده و به وسیله آن مهارت های زبان خود را تقویت کنید.

سایت بانک زبان در قبال محتوای آن هیچگونه مسئولیتی ندارد و همواره فارغ از جنبه های سیاسی و غیرسیاسی می باشد و صرفا به دنبال تقویت مهارت زبان آموزان گرامی، سعی در تهیه پکیج های مناسب و اصلی آموزش زبان انگلیسی می باشد.

بررسی نظرات Reviews

    You must log in to submit a review.