10 Tips for Success in Learning English

توضیحات محصول

10 نکته برتر بانک زبان را، برای کمک به رسیدن به سطح مورد نیاز جهت موفقیت در زبان انگلیسی را بخوانید.

یک هدف مشخص کن

1. هدف را تنظیم کنید
اطمینان حاصل کنید که یک هدف را تعیین می کنید که چه سطحی را می خواهید به دست آورید: برای رسیدن به یک شغل بهتر، برای شروع تحصیل در یک کشور انگلیسی زبان، سفر کنید، فقط به این دلیل که می خواهید یک چالش جدید داشته باشید. هرچه هدف شماست، هنگامی که شما آن را تنظیم میکنید، باید آن را بپوشانید

 

2. یک دوره انگلیسی را که برای نیازهای شما مناسب است پیدا کنید
درست مثل اینکه همه ما دوست داریم و دوست نداریم، ایده های متفاوت در مورد زندگی، ما روش های مختلفی برای بدست آوردن دانش داریم. پیدا کردن نوع یادگیرنده شما و بهترین روش برای شما مناسب است. به محض اینکه تنظیمات مناسب و ابزار مناسب برای یادگیری را پیدا کنید، یادگیری زبان انگلیسی آسان و سرگرم کننده خواهد بود!

10 Tips for Success in Learning English

 

3. مسئولیت بگیرید
یادگیری یک فرآیند است که نیاز به زمان و تعهد دارد. شما و تنها شما می توانید بر آنچه که انجام می دهید کنترل شود، وقتی و چگونه آن را انجام دهید. به یاد داشته باشید که تمرین کوتاه و پایدار برای ذهن خیلی بهتر از دوره های طولانی و نامنظم است، بنابراین لازم نیست تمام تمرین روز را صرف کنید: فقط چند دقیقه هر روز به اندازه کافی برای تمرین به هر نحوی که بخواهید انتخاب کنید: خواندن ، گوش دادن به موسیقی یا انجام تمرینات. سعی کنید آن را عادت روزمره کنید.

 

4. دفعات بازدید: تا آنجا که می توانید!
حتی اگر سطح شما بسیار پایه باشد، می توانید چیزهایی را برای سطح خودتان شروع کنید – اگر چیزی که خواندید خیلی دشوار باشد، دلسرد خواهید شد. کتابها یا کمیکهای کودکان را امتحان کنید – ممکن است احساس احمقانه شود، اما تصاویر و ساختارهای ساده به شما در درک کلماتی که هنوز مطالعه نکرده اید کمک نمیکنند و به زبان روزمره شما در زمینهیی که برای شما آسانتر است، به شما کمک میکند.

 

5. فیلم ها را با زیرنویس تماشا کنید
همه فیلم ها را دوست دارند ایده عالی برای تماشای فیلم ها با زیرنویس ها یا تماشای فیلم هایی است که قبلا در زبان مادری خود دیده اید، به زبان انگلیسی. یا مجموعه تلویزیونی مورد علاقه خود را پیدا کنید و دوباره آن را به زبان انگلیسی تماشا کنید! از طریق اینترنت برای جستجو برای چیزهایی که علاقه مند هستید: سرگرمی یا چیزهایی که مربوط به حرفه یا کار شما است را جستجو کنید. وقتی شما چیزهایی را که با آن آشنا هستید تماشا کنید یا بخوانید، برای شما آسان تر است که درک کنید.

 

10 Tips for Success in Learning English

 

6. گوش دادن به انگلیسی
بسیار مهم است که نه تنها مهارت صحبت کردن، بلکه مهارت گوش دادن را نیز بهبود بخشد. حتی اگر شما خیلی علاقه مند به موسیقی نیستید، گوش دادن به آهنگ ها یا ویدیوهای موسیقی به زبان انگلیسی به شما کمک می کند کلمات و عبارات جدیدی را که می توانید بعدا استفاده کنید شناسایی کنید. پادکست بسیار مفید است برای بهبود صداهای انگلیسی و نوازندگی آن. چت های Voiced می توانند به شما در افزایش مهارت های گوش دادن و صحبت کردن کمک کنند. نگران نباشید اگر همه چیزهایی را که می شنوید و یا خواندن آن را نمی فهمید، به لطف چارچوب درک می کنید. زمینه بسیار مهم است و به شما سرنخ های زیادی در مورد معنای کلمات یا عبارات جدید داده می شود.

 

10 Tips for Success in Learning English

 

7. در هنگام یادگیری از زبان استفاده کنید.
از اشتباه نترسید.
من می دانم که آن را آسان تر از انجام می شود گفت، اما همه اشتباهات، حتی سخنرانان بومی! اجازه ندهید که این کار را بکنید. یک روز زمانی اتفاق می افتد که متوجه شوید اشتباهاتی را که انجام می دهید و می توانید بدون کمک معلم خود آنها را اصلاح کنید، اما تا این لحظه شما باید از زبان استفاده کنید و اشتباهات بهترین روش یادگیری است! همیشه از انگلیسی استفاده کنید. حتی اگر شما نمی دانید چطور می توانید چیزی بگوئید، سعی نکنید به طور مستقیم ترجمه کنید، راه دیگری را برای برقراری ارتباط با آنچه که می خواهید بگوید پیدا کنید. حتی اگر این یک راه بسیار ساده است، از تخیل خود برای غلبه بر مشکلات استفاده کنید. از عبارات ساده استفاده کنید. بعضی اوقات جملات کوتاه و ساده راحت تر می شوند و به شما کمک می کنند تا آنچه را که به کلمات می اندیشید، قرار دهید.

 

8. تمرین، تمرین، تمرین!
“تمرین کامل می شود” هیچ فرصتی برای تمرین نداشته باشید. تنها راه رسیدن به زبان توسط تمرین است و شما هر زمان که می توانید از زبان انگلیسی استفاده کنید. شما نمیتوانید بدون رانندگی ماشین بیاموزید! درست مثل اینکه نمی توانید بدون صحبت کردن و تمرین زبان انگلیسی بیاموزید!

 

9. از منابع مختلف استفاده کنید
“واقعی انگلیسی” را یاد بگیرید، نه فقط انگلیسی درسی. اگرچه کتاب های درسی درس های درجه بندی شده را ارائه می دهند، معمولا به روش هایی که “طبیعی” نیستند، نوشته می شوند. اینترنت، فیلم ها، نمایش واقعیت ها، روزنامه ها و مجلات، تنوع بیشتری را ارائه می دهند و از واژگان و ساختار معتبر استفاده می کنند. این دقیقا همان چیزی است که شما باید در معرض آن باشید، برای شروع به تسلط بر زبان.

 

10 Tips for Success in Learning English

 

10. مهارت های چهار زبان را به طور همزمان توسعه دهید
اطمینان حاصل کنید که تمرکز بر تمام مهارت ها: گوش دادن، صحبت کردن، خواندن و نوشتن. این به شما اطمینان بیشتری میدهد. اگر فقط می دانید که چگونه به نوشتن و خواندن، مانند برخی از روش های آموزش سنتی تمرکز بر روی، و نه شما احساس اعتماد به نفس برای صحبت کردن به زبان انگلیسی و یا زمانی که دیگران صحبت می کنند.

 

همانطور که در ابتدای این مقاله ذکر شد، شما نیاز به پیدا کردن یک دوره است که با استفاده از یک روش است که متناسب با سبک یادگیری شما. موسسات زیادی وجود دارند که می توانید از آنها انتخاب کنید. والاستریت انگلیس یکی از آنهاست: به دانشجویان کمک می کند که زبان را به صورت طبیعی بدانند – همانطور که ما زبان های خود را می آموزیم. این کلاس های خودآموزی، کلاس های کوچک، محیط انگلیسی و بالاتر از همه ارائه می دهد، این امر فرصتی برای استفاده از فعالیت های در کلاس و خارج از کلاس برای تمرین انگلیسی می دهد.

آموزش انگلیسی

بررسی نظرات Reviews

    You must log in to submit a review.