COSMOS

توضیحات محصول

مجموعه سری مستند کیهان ادیسه فضا زمان Cosmos مستندی علمی درباره قوانین فیزیک و طبیعت در فضا و زمان است که در سال ۲۰۱۴ توسط Neil deGrasse Tyson از متخصصین علم نجوم و اختر شناسی ، تولید شده است . در مجموعه کیهان که شامل ۱۳ قسمت می باشد به بررسی خلقت زمین، خورشید، ستارگان، کهکشان ها و … در طی زمان پرداخته شده است. همچنین روند تکامل سیاره زمین، موجودات و … نیز مورد تحلیل قرار گرفته است. هر یک از قسمت های این مجموعه به موضوع خاصی در رابطه با فیزیک اخترشناسی اختصاص یافته است که به شیوه ای بسیار جالب به همراه جلوه های ویژه منحصر به فرد، اطلاعات زیادی را به بیننده منتقل می کند. مستند Cosmos در حال حاضر یکی از پربیننده ترین مستند های حال حاضر می باشد.

COSMOS

COSMOS
مشاهده فیلم ها و سریال های انگلیسی زبان، یکی دیگر از منابع ارزشمند یادگیری و تسلط بر زبان انگلیسی می باشد. اما در بین فیلم ها و سریال های آموزشی، مشاهده سریال های مستند از ارزش ویژه ای برخوردار است. دلایل آن را می توان به طور خلاصه اینگونه بیان نمود که :
۱- فیلم های مستند معمولا برای تمامی جهانیان ساخته می شود به همین دلیل در اینگونه فیلم ها زبان انگلیسی به صورت شمرده تر و روان تر صحبت می شود.
۲- فیلم ها و سریال های مستند همواره مملو از کلمات، رفتارها و ارتباطلات عادی زندگی می باشد که این امر منجر خواهد شد زبان انگلیسی را به طور طبیعی تری فرا گیرید.
۳- جذابیت های یک فیلم مستند می تواند زبان آموز را به یادگیری بهتر زبان ترغیب کند. زمانی که شما با علاقه به مطالعه زبان می پردازید، سرعت یادگیری زبان انگلیسی چندین برابر خواهد بود.
۴- با مشاهده فیلم ها و سریال های مستند با فرهنگ، آداب و رسوم سایر کشور ها و در مواردی با لهجه انگلیسی دیگر نقاط جهان نیز آشنا خواهید شد.

cosmos

این مجموعه. برای تقویت زبان انگلیسی به شدت توصیه می گردد.

بخش ویدیویی مستند کیهان ادیسه فضا زمان:

در ادامه بخش هایی از مجموعه ویدیویی مستند کیهان ادیسه فضا زمان را میتوانید مشاهده نمایید:

 

 

 

 

بررسی نظرات Reviews

    You must log in to submit a review.