American Accent Video Training Program

توضیحات محصول

امروزه کاربرد لهجه امریکایی نسبت به لهجه بریتانیایی بسیار گسترده تر شده است و یادگیری آن یکی از اولویت های بزرگ برای هر شخص علاقه مند به زبان می باشد. فیلم آموزشی زبان به لهجه آمریکایی و با نام تجاری American Accent Video Training Program به شما کمک می کند تا در زمانی بسیار کوتاه مانند یک فرد امریکایی صحبت کنید.

American Accent Video Training Program

این مجموعه تکنیک هایی را به شما آموزش می دهد که در تقویت لهجه شما بسیار تاثیر گذار خواهد بود و پس از اتمام دوره های آموزشی این مجموعه قطعآ تسلط شما بر لهجه زبان امریکایی بسیار افزایش خواهد یافت و می توانید با لهجه امریکایی مانند لهجه زبان مادری خود صحبت کنید.

مجموعه American Accent Video Training Program توسط کمپانی Pronunciation Workshop منتشر شده و سازنده ی آن Paul S. Gruber کارشناس ارشد بین المللی CCC-SLP و پاتولوژیست و متخصص برجسته در زمینه آموزش لهجه آمریکایی می باشد که درباره مجموعه خود می گوید ما مطمئن هستیم که شما با استفاده از این مجموعه به نتایج سریع و قابل توجهی در زمینه آموختن لهجه امریکایی دست خواهید یافت و همچنین یادگیری لهجه امریکایی با کمک این مجموعه بسیار اسان و مهیج برای شما خواهد بود و پس از اتمام دوره هایی آموزشی این مجموعه شگفت زده خواهید شد چرا که به تسلطی کامل بر لهجه زبان امریکایی دست خواهید یافت.

American Accent Video Training Program

لازم به ذکر است مجموعه American Accent Video Training Program در بیش از 700 کمپانی معروف جهان مورد استفاده قرار گرفته است و هم اکنون نیز از آن استفاده میشود و کسانی مانند اساتید دانشگاه ها، پزشکان، مدیران، مهندسان و … از این مجموعه بسیار عالی برای بهبود لهجه خود استفاده می کنند.

مجموعه آموزش تصویری زبان به لهجه آمریکایی برای دانشجویان کارشناسی ارشد بسیار مناسب است زیرا در این مقطع داشتن لهجه امریکایی بسیار مهم بوده و یکی از معیارهای مهم در کسب امتیاز در نمرات آزمون های بین المللی زبان می باشد که با کمک این مجموعه به راحتی می توانید این امتیاز بزرگ و ارزشمند را کسب نمایید.

شما میتوانید آموزش تصویری زبان به لهجه آمریکایی را از بانک زبان تهیه نمایید.

بخش ویدیویی آموزش تصویری زبان به لهجه آمریکایی:

شما در ادامه میتوانید بخش هایی از American Accent Video Training Program را مشاهده نمایید.

 

 

بررسی نظرات Reviews

    You must log in to submit a review.