alpha blocks

توضیحات محصول

آموزش کودکان در سنین پایین با الفبای فارسی و انگلیسی اهمیت بسیاری دارد. چرا که ذهن کودک توانایی فراگیری بسیاری در سال های اولیه رشد دارد. بانک زبان با شعار آموزش زبان انگلیسی همانند زبان مادری، پکیج های متنوعی را برای کودکان در نظر گرفته است. یکی از این محصولات سری آموزشی بلوک های آلفا با نام تجاری Alphablocks می باشد. بلوک های آلفا نام یک برنامه تلویزیونی است که به آموزش زبان برای کودکان 3 تا 6 سال می پردازد. این مجموعه آموزشی حروف الفبای انگلیسی را به همراه تلفظ صحیح آن ها در قالب انیمیشن های کارتونی جذاب به کودکان آموزش می دهد. 26 حرف انگلیسی که شبیه مکعب های رنگی طراحی شده اند از آسمان به زمین سقوط می کنند و پس از معرفی خود سعی می کنند با یکدیگر ارتباط برقرار کنند (مرحله ساخت کلمات ساده و آشنایی با تلفظ صحیح) و به کشف دنیای جدید بپردازند. این کاراکترها در مجموعه Alphablocks در طول قسمت های مختلف مجموعه با مشکلات مختلف مواجه می شوند و به کمک هم سعی در حل این مشکلات دارند.

alpha blocks

این دوره آموزشی شامل 26 ویدیو مجزا با موضوعات طبقه بندی شده برای یادگیری کودکان است.

در طول این مجموعه کودکان الفبای زبان انگلیسی، کلمات و واژه های کاربردی و نام اشیاء، رنگ ها، حیوانات و … را می آموزند. نحوه بیان کلمات و لغت ها به قدری ساده است که در بین کودکان فارسی زبان یادگیری بسیار زیادی داشته است. ترکیب خلاقانه داستان های دنباله دار، با موضوعیت های متنوع، استفاده از رنگ ها و ملودی های زیبای این مجموعه سبب جذابیت بیشتر این مجموعه برای سنین پایین تر می شود و توانایی مواجه با مشکلات، سبب جذب سنین بالاتر می گردد.

از میان مزایای متعدد یادگیری زبان در سنین پایین می توان مواردی مانند فعال شدن سلول های بیشتر در مغز، برقراری ارتباطات جدید بین اعصاب مغز، فعال شدن بخش یادگیری زبان، خلاقیت، و حافظه در مغز، افزایش طول عمر سلولهای خاکستری و افزایش سرعت انتفال (هوش) در کودکان را نام برد. شما میتوانید این مجموعه ارزشمند را برای کودکتان از بانک زبان تهیه فرمایید.

 alpha blocks

بخش ویدیویی آموزش کودکان با بلوک های الفبا:

در ادامه بخش هایی از مجموعه Alphablocks را میتوانید مشاهده نمایید:

 
 

بررسی نظرات Reviews

    You must log in to submit a review.