10 tips to learn english

توضیحات محصول

زبان انگلیسی سرگرم کننده برای یادگیری است (در اینجا دلیل 9 دلیل آن است) و حتی اگر آن را قابل دسترسی و نسبتا آسان برای یادگیری در نظر گرفته شده، با 750،000 کلمات و املا است که می تواند حتی فراگیر یادگیرنده پرتاب، یادگیری انگلیسی سریع می تواند به نظر غیرممکن است اما من اینجا هستم که به شما بگویم که اینطور نیست – تا زمانی که استراتژی درستی دارید.

این 10 نکته را در مورد چگونگی یادگیری زبان انگلیس سریعتر به عنوان نقطه شروع خود بیافزایید و در هیچ وقت این زبان شگفت انگیز را نادیده نگیرید!

1. همه چیز را می توانید بخوانید
ادبیات کلاسیک، روزنامه ها، وب سایت ها، ایمیل ها، خوراک رسانه های اجتماعی شما، جعبه های غلات: اگر آن را به زبان انگلیسی است، آن را بخوانید. چرا؟ خوب، این مطالب پر از لغات جدید آبدار و همچنین مقدار عادلانه ای است که قبلا می دانید. این به شما کمک می کند تا به سرعت بهبود پیدا کنید، زیرا قرار گرفتن در معرض واژگان یاد شده به نمونه های جدیدی در زمینه می دهد، بنابراین این کلمات را در ذهن خود تقویت کنید. از سوی دیگر، یادگیری کلمات و عبارات جدید برای ساختن زرادخانه واژگان خود ضروری است، به ویژه در زبان انگلیسی مانند بسیاری از کلمات! با این حال، فقط خواندن و حرکت کردن – بعد، شما باید …

2. واژگان جدید را به صورت آگاهانه مورد توجه قرار دهید
این نوک یک دلیل کلاسیک است: کار می کند! هنگام یادگیری، ما اغلب از کلمه ی جدیدی از عبارت لذت می بریم که فراموش کردن آن غیر ممکن است. اما به ما اعتماد کن، نه همه چیز برای اولین بار. برای مبارزه با این، عادت داشتن با یک نوت بوک بد بو یا استفاده از یک ابزار مانند Evernote را بگیرید. هر زمان که یک کلمه یا عبارت جدید را می شنوید یا بخوانید، آن را در متن بنویسید، یعنی در جمله و معنای آن اشاره شده است. این موجب صرفه جویی در وقت شما نمی شود به آن کلمه بازگشت و خودتان بپرسید: “این کلمه / عبارت به معنای دوباره چیست؟”

10 tips to learn english

3. با مردم واقعی زندگی صحبت کنید
اگر ارتباط برقرار شود، زبان چیست؟ مطمئنا، ما انسانها بدون داشتن دهان ما باز هم متخصص هستیم اما هنگامی که فشار به حرکت می افتد، درست است که صحبت کردن با زبان به آن کمک می کند تا آن را در سر خود را به مراتب بهتر از خواندن و یا نوشتن آن. فقط فکر می کنم که چند بار شنیده ام که مردم می گویند “آنها درک می کنند، اما نمی توانند انگلیسی صحبت کنند.” بسیاری از سخنرانان انگلیسی امریالتی تبدیل به یک مانع بزرگ غیرقابل تحمل شده اند که فقط به روان آنها خاتمه می دهد. مثل این نباشید به دنبال زبان مادری برای تبادل زبان غیر رسمی، ثبت نام در دوره، و یا گرفتن کلاس آنلاین.

4. اشتراک با پادکست ها یا کانال های یوتیوب (به زبان انگلیسی)
مثل طنز سیاست؟ وبلاگ نویسی؟ آشپزی؟ با موضوعاتی که در مورد هر علاقه ای قابل تصور است، یک پادکست انگلیسی زبان یا کانال یوتیوب برای شما وجود دارد. مشترک شدن در چند نفر و گوش دادن در هنگام رانندگی و یا تماشای در طول رفت و آمد به مدرسه و یا کار. در ابتدا، شما ممکن است لهجه های بومی دشوار را پیدا کنید، اما با آن سر و کار دارید و به زودی شروع به درک آنچه می شنوید (و همچنین یادگیری بسیاری از vocab جدید از زبان مادری!)

5. بیرون بروید
اگر راهی بهتر برای یادگیری زبان انگلیسی وجود داشته باشد تا اینکه در یک کشور انگلیسی زبان در آن زندگی کرد و تحصیل کرد، ما دوست داریم بدانیم! این راز نیست که انگلیسی زبان رایج ترین زبان دنیا است و با لیست طولانی از کشورها برای انتخاب بین شما می توانید محیط یادگیری ایده آل خود را بر اساس نیمکره، آب و هوا و یا شهر مورد علاقه انتخاب کنید. فکر می کنم استرالیا، نیوزیلند، بریتانیا، ایالات متحده، کانادا، و آفریقای جنوبی به نام چند!

6. از دوستانت استفاده کن
دوستانی که آنلاین را به زبان انگلیسی ارسال کنند؟ در خبرخوان خود بر روی آنها گلزنی نکنید: مواردی را که آنها به اشتراک می گذارند و آنها را متعهد به بررسی هر یا دو روز هر روز کنید اسکن کنید. آنها ممکن است مقالههای خبری یا مجله، ویدیوها، گفتگوها، پستهای وبلاگ، آهنگها یا هر چیز دیگری باشند: اگر آن را به زبان انگلیسی و موضوع مورد علاقه شما باشد، مفید خواهد بود!

7. سوال های زیادی را مطرح کنید
کنجکاوی ممکن است گربه را کشته است، اما آن را نیز به یادگیرنده زبان به فلسفه حرکت کرد! همانطور که انگلیسی یاد می گیرید، به زودی یک کوه از سوالات را جمع آوری خواهید کرد. روی شک و تردید نگذارید – کنجکاو باشید و آنها را حل کنید! اگر شما در یک دوره ثبت نام کرده اید، از معلم خود بپرسید (پس از آن همه چیز آنجاست). اما اگر به تنهایی یادگیری نکنید، نگران نباشید: پیدا کردن پاسخ در وبلاگها یا وب سایتهای زبان، از دیگر زبان آموزان بپرسید یا از طریق انجمن ها بخوانید. تو خوشحال خواهی شد

8. از ستارگان رهبری کنید
یادگیری خود را با انتخاب یک بازیگر بومی انگلیسی زبان یا خواننده که دوست دارید مخلوط کنید. اکنون، سرانجام آنلاین، مصاحبه هایی را که داده اید پیدا کنید – و آنها را تماشا کنید! یک بار برای تماشای تلویزیون تماشا کنید، سپس دوباره وقت خود را صرف نظر کنید تا عبارات جالب و کلمات را که می شنوید یادداشت کنید. لزوم، داستان ها، طنز، و داستان هایی که از این مصاحبه بیرون می آیند، مطمئنا با شما کار می کنند!

9. از چیزی که واقعا نیاز دارید شروع کنید
اگر به طور مداوم خود را از انگیزه های یادگیری خود یاد می گیرید، مطالعات انگلیسی شما به سرعت سریع تر می شود. آیا شما در مبادله مطالعه می روید؟ سپس، بر واژگان مربوط به مطالعات خود تمرکز کنید. یک کنفرانس در خارج از کشور داشته باشید؟ شروع به گفتگو برای استفاده با سایر شرکت کنندگان کنید. رفتن به یک سال شکاف؟ به نظر می رسد که واژگان مسافرتی و گردشگری راهنمای شما خواهد بود. اگر به سادگی به زبان انگلیسی امیدوار باشید که امیدوار است جادویی هر چیزی و هر چیز را در یک زمان یاد بگیرد، احتمالا به اشتباه پایان می یابد و سوخته می شود. که ما را به …

هنگامی که شما شروع به احساس مانند شما زمین نیست – که به طور کلی به تمام زبان آموزان در برخی موارد اتفاق می افتد – نمی گویند، “من انگلیسی صحبت نمی کنم،” و یا “من هرگز این را دریافت کنید.” در واقع، ممنوعیت این عبارات از واژگان شما! آنها فقط درک خود را از پیشرفتی که در حال ساخت انجام می دهند، تار می کنند و شما را قانع می کنند که رویاهای شما در مورد زبان انگلیسی خوب نیستند. در عوض می گویند “من انگلیسی را یاد می گیرم و هر روز بهبود می یابم”، “این همیشه آسان نیست، اما ارزشش را دارد”، “من خیلی بهتر از اینکه شش ماه پیش بودم” و سایر عبارات برای یادآوری از خود بزرگ بینی.

آموزش انگلیسی

بررسی نظرات Reviews

    You must log in to submit a review.